Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Какво ви е мнението за готвачите мъже?

Какво ви е мнението за готвачите мъже?

  • 02.02.18 10:40#1JivkoJivkoНовакРегистрация: 01.02.18Град: ПерникОтговори: 3Какво ви е мнението за готвачите мъже?По- добри ли са от жените или обратно?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.02.18 06:36#2Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 231от: Какво ви е мнението за готвачите мъже?Много спорен въпрос... На професионално или на домашно ниво става на дума? ОтговорОтговор с цитат
  • 10.02.18 08:48#3JivkoJivkoНовакРегистрация: 01.02.18Град: ПерникОтговори: 3от: Какво ви е мнението за готвачите мъже?И за двете.Но все пак на домашно ниво по скоро.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.02.18 09:22#4Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 231от: Какво ви е мнението за готвачите мъже?Блажени са тези представителки на нежния пол, чиито мъже ги отменят чат-пат в готвенето у дома! Трябва да се чувстват късметлийки просто и да сипят суперлативи по тях! Искрено и чистосърдечно завиждам! На мен и пържола натюр да ми метнат на скарата само, пак ще ми е в пъти по-вкусна, отколкото сама да си я изпека...
    Ако трябва да съм обективна на професионално ниво нещата са 50/50 И от двата пола има абсолютни асове в кулинарията, но има и такива дето не вършат....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.02.18 01:05#5МиссаМиссаПомощник ГотвачРегистрация: 09.02.17Град: Велико ТърновоОтговори: 85от: Какво ви е мнението за готвачите мъже?Мъжете са експериментатори в кухнята, докато жените така да се каже залагат по-често на сигурнотоОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest