Gotvach.bg»Форум»Кухненско оборудване и техника»Новите тигани с каменни частици (Стоун ледженд тиган)? Някой ползвал ли ги е?

Новите тигани с каменни частици (Стоун ледженд тиган)? Някой ползвал ли ги е?

  • 09.02.18 07:09#1ЗориЗориГуруРегистрация: 20.01.17Град: -Отговори: 175Новите тигани с каменни частици (Стоун ледженд тиган)? Някой ползвал ли ги е?Някой има ли вкъщи такъв тиган и доволен ли е?
    В момента ги продават с голямо намаление и се чудя дали да се възползвам и да си го купя.

    Ако някой има вкъщи такъв тиган, ще му бъда много благодарна ако сподели впечатленията си.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.19 01:09#2МариянаМариянаМастър ШефРегистрация: 26.03.16Град: -Отговори: 236от: Новите тигани с каменни частици (Стоун ледженд тиган)? Някой ползвал ли ги е?Не, но изчетох доста неща за тях.Смятам скоро да си купя.Хората са доволни.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.02.19 01:02#3ЗориЗориГуруРегистрация: 20.01.17Град: -Отговори: 175от: Новите тигани с каменни частици (Стоун ледженд тиган)? Някой ползвал ли ги е?Тиганът е изпробван, наистина е чудесен, не залепва нищо в него, храната се сготвя равномерно и доста по-бързо, дори на по-ниска температура на котлона. Още не съм го изпробвала във фурната, но предполагам, че и там ще се справи блестящо. ОтговорОтговор с цитат
  • 31.03.19 10:31#4Христо СлавейковХристо СлавейковЧиракРегистрация: 25.03.19Град: СофияОтговори: 1от: Новите тигани с каменни частици (Стоун ледженд тиган)? Някой ползвал ли ги е?Да, ползвам вече само такъв грил тиган. Върши перфектна работа. Утре ще побликувам рецепта за крехки пържоли на грил тиган и ще го видите в действие ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.20 02:48#5ЗориЗориГуруРегистрация: 20.01.17Град: -Отговори: 175от: Новите тигани с каменни частици (Стоун ледженд тиган)? Някой ползвал ли ги е?И да споделя, че само след половин година ползване вътрешността на тигана потъмня и започна да загаря. И като се има предвид, че съм бъркала само с дървени бъркалки... Честно казано съм разочарована, очаквах по-дълъг експлоатационен живот. ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.20 03:01#6Аника ВойтАника ВойтМастър ШефРегистрация: 02.01.20Град: СозополОтговори: 87от: Новите тигани с каменни частици (Стоун ледженд тиган)? Някой ползвал ли ги е?Мерси, че сподели. Избави ме от едно разочарование и похарчени пари на вятъра.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.20 03:15#7Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 231от: Новите тигани с каменни частици (Стоун ледженд тиган)? Някой ползвал ли ги е?Вече 2г. Ползвам тавата и нямам проблем. доволна съм! ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.20 03:20#8Аника ВойтАника ВойтМастър ШефРегистрация: 02.01.20Град: СозополОтговори: 87от: Новите тигани с каменни частици (Стоун ледженд тиган)? Някой ползвал ли ги е?От една серия ли са?ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.20 04:02#9Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 231от: Новите тигани с каменни частици (Стоун ледженд тиган)? Някой ползвал ли ги е?Да, от една серия са. В тавата какво ли не съм готвила..., не загаря. Ползвам я доста често.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.02.20 04:55#10Аника ВойтАника ВойтМастър ШефРегистрация: 02.01.20Град: СозополОтговори: 87от: Новите тигани с каменни частици (Стоун ледженд тиган)? Някой ползвал ли ги е?Ще помисля още. Може и да пробвам и аз. Благодаря.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest