Gotvach.bg»Форум»Кухненско оборудване и техника»От коя марка хлебопекарна сте доволни?

От коя марка хлебопекарна сте доволни?

  • 27.03.18 11:46#1Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008От коя марка хлебопекарна сте доволни?Какви марки хлебопекарни имате? Доволни ли сте от вашата и ако може да споделите мнение.

    Напоследък чета че някои домакини са много доволни и то за замесването на козунаци. Майка ми има и не е доволна дори и от хляба, мисля да си купя но за марка не зная.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.18 10:29#2Станислава АрмяноваСтанислава АрмяноваИноваторРегистрация: 09.01.17Град: Велико ТърновоОтговори: 83от: От коя марка хлебопекарна сте доволни?Случва се. И моята няма функция само за печене. Аз заради това ползвам само програмата за тесто, меся в хлебопекарната и след това в тавичка и във фурната.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.18 10:41#3Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 231от: От коя марка хлебопекарна сте доволни?То, без да се сблъскам няма как да разбера... Тестото за козунак стана перфектно. Благодаря ти! ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.18 11:44#4Станислава АрмяноваСтанислава АрмяноваИноваторРегистрация: 09.01.17Град: Велико ТърновоОтговори: 83от: От коя марка хлебопекарна сте доволни?Радвам се че помогнах ОтговорОтговор с цитат
  • 10.04.18 07:27#5Lazarina T.Lazarina T.НовакРегистрация: 08.04.18Град: ПазарджикОтговори: 15от: От коя марка хлебопекарна сте доволни?Аз имам хлебопекарна на марката Zephyr. Като цяло съм доволна, но трябва много стриктно да се спазват мерките и количествата, защото тестото се надува и излиза от хлебопекарната.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.04.18 07:29#6Lazarina T.Lazarina T.НовакРегистрация: 08.04.18Град: ПазарджикОтговори: 15от: От коя марка хлебопекарна сте доволни?също така има и отделни функции само за печене или само за месенеОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest