Gotvach.bg»Форум»Здравословно Хранене»Дайте идеи за здравословни аламинути и бърза вечеря?

Дайте идеи за здравословни аламинути и бърза вечеря?

  • 11.07.20 05:12#1Станислава ВълковаСтанислава ВълковаИноваторРегистрация: 12.04.18Град: ЯмболОтговори: 94Дайте идеи за здравословни аламинути и бърза вечеря?Моля, споделете ваши кулинарни идеи за бърза здравословна вечеря.

    Какво обикновено приготвяте на любимите си хора?

    Благодаря ви предварително.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.08.20 07:34#2МиссаМиссаПомощник ГотвачРегистрация: 09.02.17Град: Велико ТърновоОтговори: 85от: Дайте идеи за здравословни аламинути и бърза вечеря?Аз винаги залагам на салатите. С малко продукти могат да се получат различни и интересни неща, а по-важното и здравословно. А докато правя салата може нещо като основно само да се приготвя във фурната. Лесно и здравословно!ОтговорОтговор с цитат
  • 08.05.22 10:39#3AleksaAleksaНовакРегистрация: 29.07.21Град: -Отговори: 1от: Дайте идеи за здравословни аламинути и бърза вечеря?Съгласна съм за салатите. Може да опитате и с други леки неща като омлет само с капка зехтин, краставици с котидж сирене, домати с моцарела и песто и още много други лесни и вкусни рецепти. ОтговорОтговор с цитат
  • 26.05.22 03:52#4Head HunterHead HunterНовакРегистрация: 26.05.22Град: СофияОтговори: 3от: Дайте идеи за здравословни аламинути и бърза вечеря?Веднага!

    Яйца по панагюрски, стават бързо... Запържва яйчицата на очи, добавяш кисело млекце и пъежиш масълце с червен пипер, може и добре отпушен, а може и обикновен. Добавяш чесняк-чесън

    Друго :
    Ориз, вариш, но не го разбъркваш, само с рвшетъчна лъжица в последствие. Добавяш я доматено пюре, я кисело млекце с чесънче или каквото ти дойде.

    Червена леща-обелена т. Е., вари се за има няма 20 минути

    Фасул, не боб, фасул-жълт:вари се лесно
    Зелен, само да му изчистиш, отстрани жилите, де да знам как се казват

    Имам още, ама това е най-елементарното
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest