Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Как намирате време за качване на снимки и рецепти?

Как намирате време за качване на снимки и рецепти?

  • 03.11.20 05:43#1МиссаМиссаПомощник ГотвачРегистрация: 09.02.17Град: Велико ТърновоОтговори: 85Как намирате време за качване на снимки и рецепти?Здравейте, кулинари!

    Не отдавна спечелих първата си награда от сайта и много и се радваме вкъщи. Затова доста се мотивирах и се опитвам да правя интересни неща. Но толкова малко свободно време ми остава, че снимките от направени рецепти се трупат, трупат.

    Вече имам стотици снимки на различни рецепти и нямам достатъчно време да качвам поне по една на ден.

    Вие как постъпвате - събирате си снимки и качвате на куп рецептите или ежедневно отделяте по малко време?

    Поздрави! С нетърпение очаквам отговорите Ви!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.11.20 11:27#2Аника ВойтАника ВойтМастър ШефРегистрация: 02.01.20Град: СозополОтговори: 87от: Как намирате време за качване на снимки и рецепти?Различно. Аз лично съм си вкъщи в повечето време. Има някой дни в които сядам и пиша по няколко рецепти и статии. Понякога не ми остава време и само влизам да прочета какво ново има в сайта.
    Както в повечето работи, организацията е най-важна. Има ли желание, намира се и начин.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.11.20 11:18#3МиссаМиссаПомощник ГотвачРегистрация: 09.02.17Град: Велико ТърновоОтговори: 85от: Как намирате време за качване на снимки и рецепти?Благодаря за отговора!ОтговорОтговор с цитат
  • 07.12.20 11:15#4МагдаленаМагдаленаНовакРегистрация: 07.12.20Град: -Отговори: 2от: Как намирате време за качване на снимки и рецепти?Аз току-що си направих регистрация, а много пъти съм го ползвала преди.(точките и карантината ме зарибиха) Мисля, че събирането на повече снимки и качването им на един път ще спести доста време, понеже ще знаете точно какво търсите. ОтговорОтговор с цитат
  • 08.12.20 12:02#5НикиНикиГуруРегистрация: 24.06.20Град: Слънчев БрягОтговори: 7от: Как намирате време за качване на снимки и рецепти?Когата човек има желание намира и време.Качването на снимка отнема секунди.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.03.21 05:37#6victoria_borisowavictoria_borisowaНовакРегистрация: 18.03.21Град: ВарнаОтговори: 7от: Как намирате време за качване на снимки и рецепти?Здравейте! Наистина много трудно се намира време. Ако не ми беше хоби със сигурност нямаше да се занивам ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest