Gotvach.bg»Форум»Кухненско оборудване и техника»Какъв абсорбатор да избера?

Какъв абсорбатор да избера?

  • 18.11.10 10:16#1РосицаРосицаНовакРегистрация: 16.11.10Град: -Отговори: 1Какъв абсорбатор да избера?Можете ли да ме посъветвате какъв абсорбатор да избера. Кухнята и хола са в едно помещение и ако не е добър ще мирише като готвя. От друга страна не искам и да е шумен, много ме дразни нещо да бръмчи непрекъснато. Като за капак и бюджета е ограничен.

    Моля ако някои е минал по този път вече да препоръча нещо.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.11.10 03:27#2Elena TodorovaElena TodorovaГотвачРегистрация: 06.05.10Град: -Отговори: 8от: Какъв абсорбатор да избера?Ние скоро си вземахме абсорбатор и сега май вече съм спец в тази част

    При покупката на абсорбатор е добре да обърнеш внимание на неговата мощност, шумови характеристики, размери и материали, от които е направен както естествено и неговата цена. Още по-хубаво е когато абсорбатора има и филтри.

    Ако кухнята ти е част от дневната е добре да избереш по мощен от рода на 500-550 куб. м. на час, за да не се усеща в дневната.

    Модерните абсорбатори като цяло са доста безшумни, но за всеки случай гледай да е до 50 децибела, иначе ще се чува неприятен шум.

    И не на последно място естествено е важна цената. Има абсорбатори от 50 до 2000 лева . Не е нужно да вземате от най-скъпите, но е добре да имат филтри, за да пречистват въздуха.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.16 11:05#3Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Какъв абсорбатор да избера?нямам мнение, защото нямам абсорбаторОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest