Gotvach.bg»Форум»Българска Кухня»Идеални питки със сирене

Идеални питки със сирене

  • 19.11.10 04:56#1Стели БорисоваСтели БорисоваНовакРегистрация: 17.11.10Град: -Отговори: 2Идеални питки със сиренеОткрих една страхотна рецепта, която не мога да запазя само за мен. Изпробвах я вече 3 пъти и всеки път резултатът е все по-добър.

    Не се колебайте а я изпробвайте на момента. Всичко от което се нуждаете е:
    1 ч.ч.кисело мляко
    2 ч.ч.брашно 1 ч.л.сода 1ч.ч.сирене натрошено
    2 с.л.олио и 20 минутки свободно време.

    В голяма купа слагаме брашното. Прибавяме млякото с угасената в него сода. Разбъркваме с лъжица. Накрая е ред на сиренето и олиото.

    Намазняме ръчички и оформяме топки. Печем в намазнена тавичка и печем в незагрята фурна на 250градуса за 12-15 мин.

    Идеалното решение ако сте пропуснали да купите хляб. Добър апетит!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.09.16 08:39#2Елена КавакЕлена КавакНовакРегистрация: 12.01.16Град: ПловдивОтговори: 62от: Идеални питки със сиренеЗадължително ще ги пробвам - много лесни, а щом са и вкусни просто задължително ще ги пробвамОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.16 07:47#3Илияна ДимоваИлияна ДимоваГуруРегистрация: 12.01.16Град: РадневоОтговори: 666от: Идеални питки със сиренемного са вкусни и бързо се приготвятОтговорОтговор с цитат
  • 24.09.16 08:41#4VeselinaVeselinaИноваторРегистрация: 22.06.16Град: -Отговори: 235от: Идеални питки със сиренеПробвала съм тази рецепта и наистина стават бързо и са вкусни тези закуски.Знам ги като соденки питки.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest