Gotvach.bg»Форум»Диети и Отслабване»Коя е най-успешната диета

Коя е най-успешната диета

  • 25.11.10 11:32#1Ирена ЛазароваИрена ЛазароваНовакРегистрация: Град: -Отговори: -Коя е най-успешната диетаЗдравейте,

    искам да направя една диета, но като гледам колко много различни диети има не знам коя да почна. Някои диети според мен съвсем си противоречат

    Споделете вашия опит, от коя диета сте доволни и от коя не? Има ли резултат и какво трябва да се спазва?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.11.10 05:33#2kremenakremenaНовакРегистрация: 23.11.10Град: -Отговори: 2от: Коя е най-успешната диетаЗдравей, правила съм какви ли не диети, гладувала съм страшно много и ефект никакъв. Преди 2 години се консултирах с доктор Байкова, тя ми направи една диета и свалих 14 кг. за два месеца.

    Хубавото е, че когато спрях диетата не качих обратно килограмите, а си запазих тези вече 2 години. Можеш да и намерих телефона в интернет и да се свържеш с нея.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.12.10 04:55#3КрасимираКрасимираНовакРегистрация: 01.11.10Град: -Отговори: 2от: Коя е най-успешната диетаАз съм доволна от диетата със сок от цитруси. 2 литра сок от прясно изцедени цитруси се смесва с 2 литра минерална вода. Сутрин три дни на гладно се пие 1 супена лъжица английска сол. Три дни се пие и само сок, а на четвъртия - захранване със зеленчуци, на петия може и ориз например да се добави. После да не се наваксва с храната. Отслабва се 4 кила, който се задържат. Успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 22.12.10 11:10#4костадинкакостадинкаНовакРегистрация: 15.11.10Град: -Отговори: 6от: Коя е най-успешната диетаТова с прочистването на организма е много важно, можеш също един ден в седмицата да си само на плодове, а ако ти е трудно вечерта може да хапнеш зеленчукова супичка или смачкани картофи например.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.02.11 03:52#5Джема РусиноваДжема РусиноваНовакРегистрация: 28.01.11Град: БургасОтговори: 2от: Коя е най-успешната диетаПочти при всяка диета се стига до йо-йо ефект, ако след това не се храниш балансирано. Дъщеря ми преди 10 месеца беше 97 кг /сериозно затлъстяване/ от преди 3 месеца е 65 кг. В момента не е качила и 1 кг отгоре. С добър подбор на храната и с помощта на един билкар, който и приготви смес от нашенски билки, резултатът е на лице. При тази фитотерапия, която е безвредена липсва такъв йо-йо ефект. За мен това е най-успешната диета, защото това беше голям проблем, с който се справихме успешно.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.11 01:36#6StoyanStoyanНовакРегистрация: 27.02.11Град: -Отговори: 1от: Коя е най-успешната диета Здравей,
    Аз правя сега една диета от която свалих 18 килограма за 42 дена. Всъщност днес ми е 42-рия и последен ден.
    Проблемът обаче е тепърва, а именно дали ще ги задържа и до колко ?
    Ако има траен ефект с удоволствие ще ти е дам.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.03.11 03:00#7didididiНовакРегистрация: 02.03.11Град: ХасковоОтговори: 2от: Коя е най-успешната диетаАз също се интересувам от най-успешната диета. За това моля, споделяйте. :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 02.03.11 03:03#8didididiНовакРегистрация: 02.03.11Град: ХасковоОтговори: 2от: Коя е най-успешната диетаДжема и Димов, ако може кажете от какво сте ослабнали.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.11 10:10#9Джема РусиноваДжема РусиноваНовакРегистрация: 28.01.11Град: БургасОтговори: 2от: Коя е най-успешната диетаЗдравейте, тъй като много хора ми пишат лични съобщения със запитване, /а аз не всеки ден влизам във форума/за билкаря - тел за връзка е следният 0897505373 - бай Никола(трябва да звъните по настоятелно, защото малко не чува) - дозата билки се приготвя /според вашият случай/ и ти го изпращат по куриер с наложен платеж. Желая успех на всички. :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.11 01:39#10LiliLiliНовакРегистрация: 16.03.11Град: -Отговори: 1от: Коя е най-успешната диетаЗа мен най-успешната диета е: без вечеря. Въпросът е до психологическа нагласа. Аз съм майка на две деца - вълчета и почти непрекъснато готвя. От една седмица започнах да избягвам храната вечер и ефекта вече се чуства. Устоявам с дъвчене на моркови. Поради спецификата на работата ми не се движа изобщо и спирам с калоричната храна още към 14 часа. Въпросът е, че задължително трябва да се закусва, защото иначе е много трудно справянето с вълчия глад.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.01.12 06:10#11naomiinaomiiНовакРегистрация: 15.02.11Град: -Отговори: 23от: Коя е най-успешната диетамоята диета е :
    ям каквото ми се яде(без хляб)
    не пия газирано
    и спортувам винаги когато имам време
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.03.12 07:30#12LubaLubaНовакРегистрация: 18.03.12Град: СофияОтговори: 1от: Коя е най-успешната диетаАз лично бих препоръчала 90-дневната диета. Тя е лесна за изпълнение, организмът не се лишава от нищо, здравословна е, защото е напринципа на разделното хранене и... на всичко отгоре се отслабва с 12 - 16 килограма за 90 дни! :kiss: ОтговорОтговор с цитат
  • 22.03.12 04:08#13ivetaivetaНовакРегистрация: 21.03.12Град: Горна ОряховицаОтговори: 3от: Коя е най-успешната диетаНай-ефикасната диета е:
    сутрин-препечен пълнозърнест хляб с парче сирене и зелен чай,
    обяд-различни салати с филийка хляб,
    следобед-някакъв плод,
    вечеря-салата и риба.
    И не забравяйте,че консумацията на зелен чай м,едотвратява натрупбане на мазнини по тялото.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.04.12 02:59#14мима димитровамима димитроваНовакРегистрация: 07.05.11Град: -Отговори: 7от: Коя е най-успешната диета Консултирайте се с лекар, или поне в ИНТЕРНЕТ вижте какво може да причини английската сол, при това в комбинация с такова количество киселини от цитрусите. Магнезиевият сулфат /английска сол/ се съдържа в човешкото тяло, растенията, морската сол и др. Всяко предозиране е вредно. А от тези ударни дози направо настръхвам. Последиците може да се появят по-късно, но вярвайте ми, те са много лоши. Пострада моя близка. Без подробности. Всеки може да почете повечко, преди да започне експерименти със здравето си. /По повод предложена диета със сок от цитруси и английска сол НА ГЛАДНО!/. Няма име и дата на регистрация на потребителя за по-точно ориентиране. ОтговорОтговор с цитат
  • 17.04.12 07:19#15ДениславаДениславаНовакРегистрация: 17.04.12Град: РадомирОтговори: 2от: Коя е най-успешната диетаНезнам,но съм чувала че 90 денната диета е наий-добра :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.12 06:57#16AndreevAndreevНовакРегистрация: 27.08.12Град: -Отговори: 7от: Коя е най-успешната диетаТрябва да пробваш всякакви диети и да видиш коя най-много ще даде ефект! Попринцип аз харесвам много монодиетите, избери си един продукт и го яж един ден а след това следващият ден друг за да може организма да не се лишава от важни витамини и минерали! И движение повече! Ходи поне по 3-4 км на ден. Това е друго не ти трябва! Успех! :y: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest