Gotvach.bg»Форум»Кухненско оборудване и техника»Търся мебелист в София за нова кухня

Търся мебелист в София за нова кухня

  • 01.03.12 03:01#1IlariaIlariaМастър ШефРегистрация: 31.10.13Град: СофияОтговори: 15Търся мебелист в София за нова кухняЗдравейте, искам да си направя кухня по поръчка и не искам готови модели, а някой добър мебелист, който да ми помогне и направи това, което си представям. Ако някои познава професионалист и то кадърен, който да предлага и приемливи цени, да казва веднага.

    Благодаря предварително
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.03.12 12:22#2plamenaplamenaНовакРегистрация: 27.02.12Град: СофияОтговори: 1от: Търся мебелист в София за нова кухняДа аз мога да препоръчам такъв мебелист.Много е добър и работи много изгодно и качествено.Ако желаете наистина пишете ми на имейла:shampionkata88@abv.bg.Аз съм много доволна от него ,а и приятелите ,на които го препоръчах също останаха доволни.При нас направи и монтира по поръчка интериорни врати и сме много доволни!Успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 27.03.12 07:42#3slavslavНовакРегистрация: 27.03.12Град: РусеОтговори: 1от: Търся мебелист в София за нова кухняЗДРАВЕЙ ако все още търсиш предлагам ти от Русе тел.0884117349 няма да збъркаш добър е! ОтговорОтговор с цитат
  • 06.04.12 04:08#4Daria RadoevaDaria RadoevaНовакРегистрация: 06.04.12Град: СофияОтговори: 1от: Търся мебелист в София за нова кухняЗдравей!Макар и нескромно, съпругът ми се занимава с това.
    виж на сайтчето му vibomebeli.com, където има снимки на някои завършени неща.Там има и контакти.
    Поздрави!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest