Gotvach.bg»Форум»Диети и Отслабване»Минус 60, диетата на Мириманова

Минус 60, диетата на Мириманова

  • 09.04.12 05:05#1ЦаркеткаЦаркеткаНовакРегистрация: 09.04.12Град: -Отговори: 1Минус 60, диетата на МиримановаЗдравейте гладни и пухкави момичета! :blush:
    Тъй като и аз самата спадам в тази категория реших след години редуване на всевъзможни диети, гладувания и свинщина да открия оптимално разумния режим за себе си, който ми се струва този на руската журналистка Екатерина Мериманова.

    Аз съм висока 1,60 и сутринта омразният кантар показа 63,300 кг. Моето "идеално" тегло е между 54-56кг и съм решила да си го върна

    Ще се радвам, ако се намерят още съмъшленички на режима, с които да споделяме радости и тревоги по отслабването

    Успех на всички мацки, които искат да са без паласки
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.04.12 07:15#2ДениславаДениславаНовакРегистрация: 17.04.12Град: РадомирОтговори: 2от: Минус 60, диетата на МиримановаЦаркетка :Здравейте гладни и пухкави момичета! :blush:
    Тъй като и аз самата спадам в тази категория реших след години редуване на всевъзможни диети, гладувания и свинщина да открия оптимално разумния режим за себе си, който ми се струва този на руската журналистка Екатерина Мериманова.

    Аз съм висока 1,60 и сутринта омразният кантар показа 63,300 кг. Моето "идеално" тегло е между 54-56кг и съм решила да си го върна

    Ще се радвам, ако се намерят още съмъшленички на режима, с които да споделяме радости и тревоги по отслабването

    Успех на всички мацки, които искат да са без паласки




    Спокойно мацка и аз бях 60кг сега съм 72кг ,но аз съм толкова защото преди 2 месеца родих сега се ограничавам и неям хляб пък ще видиме дали има резултат :blush:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.04.12 11:18#3ЦаркеткаЦаркеткаНовакРегистрация: 09.04.12Град: -Отговори: 1от: Минус 60, диетата на МиримановаЕто ме отново)))
    Бодра и засмяна да напиша, че по тази система вече съм 61,500 грама, като от време на време си позволявах бира след работа ps:
    Успех, мацка!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.05.12 06:46#4мариямарияНовакРегистрация: 26.05.12Град: Стара ЗагораОтговори: 1от: Минус 60, диетата на МиримановаЗдравейте моми4ета!Ще по4вам сериозно тази диета нали има ефект-килцата не са малко 20 поне които трябва да сваляОтговорОтговор с цитат
  • 29.05.12 04:34#5Ella AlanovaElla AlanovaНовакРегистрация: 02.09.11Град: -Отговори: 3от: Минус 60, диетата на Миримановама к`во говориш ??? ти си си направо дебела !!! я моите 100 на кинта и шейсе...??? :wink:  ОтговорОтговор с цитат
  • 20.06.12 07:50#6Ella AlanovaElla AlanovaНовакРегистрация: 02.09.11Град: -Отговори: 3от: Минус 60, диетата на Миримановавойници ли набираш?ОтговорОтговор с цитат
  • 16.07.12 07:18#7Yordanka VasilevaYordanka VasilevaНовакРегистрация: 16.07.12Град: -Отговори: 1от: Минус 60, диетата на МиримановаZdravei Carketka Kak deistva dietata na Mirimanova?
    Ima li dobri rezoultati :cry:
    deset dena sum na soupna dieta,zagoubih 7kg no se chouvstvam otpadnala i za tova smqtam da produlja s neshto drougo...
    Ti kakvo shte me posuvetstvash
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.11.12 08:17#8victoria ivanovavictoria ivanovaНовакРегистрация: 27.07.12Град: -Отговори: 9от: Минус 60, диетата на МиримановаЗдравей , аз неразбрах как си отслабнала. Моля те помогни ми ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.13 03:35#9ViktoriaViktoriaНовакРегистрация: 29.01.13Град: -Отговори: 1от: Минус 60, диетата на МиримановаЗдравейте,
    идеята на отслабването е като свалим да не качим пак......
    Това което чета тук и на повечето такива форуми ми показва че скоро този ефект няма да бъде постигнат.....
    Когато гладуваме известно време организма ни се изтощава и почва да се мъчи да си набавия и складира необходимата му енергия ..... което е пагубно.Защо - ами защото всяка храна която приеме той обръща в мазнини т.е очаквайки да не приема скоро или да гладува.....
    За да задвижим организма си или тн. метаболизъм ние триабва да се храним редовно и то с храна която има необходимите ни 114 елемента..... трябва да храним мускулите си с достатъчно белтъци тъй-като метаболизмът се извършва именно там ... което говори,че ако увеличим и храним мускулите си правилно то ще увеличим и метаболизма си...
    а това не се постига с глад ...
    Тоест трябва да се научим да се храним балансирано ....което означава че в храната ни трябва да има белтъци ( много важни за мускулите) въглехидрати ( за мозъка) и мазнини в минимални колочества.
    При намяляване на теглото този тип режим на хранене се съобразява с вашият метаболизъм.... те.калориите да не надвишават необходимите ви на ден - което се мери с уред наречен танита
    За повече инфо който има нужда от съвет ,режим,мерене пишете ми на лично
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.16 10:39#10Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Минус 60, диетата на Миримановаза първи път я чувам тази диетаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest