Gotvach.bg»Форум»Българска Кухня»Слага ли се вегета или пикантина на картофена салата

Слага ли се вегета или пикантина на картофена салата

  • 03.07.12 02:33#1MariqMariqНовакРегистрация: 03.10.11Град: -Отговори: 1Слага ли се вегета или пикантина на картофена салатаОт дълго време се чудя, в заведението, което ходя редовно, картофената салата с какво се приготвя. Уникален вкус, който се дължи на нещо, но така и неможах да разбера на какво. Има едни мънички оранжеви топченца по самите картофи и се съмнявам, че може би използват Вегета или Пикантина.

    Някой ако е запознат моля да сподели мнение и ако е възможно как се приготвят. Благодаря предварително.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.06.16 02:09#2МариянаМариянаМастър ШефРегистрация: 26.03.16Град: -Отговори: 236от: Слага ли се вегета или пикантина на картофена салатаРядко използвам за картофена салата пикантина, както и на др. ястия също. Не ги харесвам твърде.
    Моя позната си натрошава 1/2 пилешко кубче на Маги, опитвала съм, но ме е леко солена.
    Слагам си от подправките от градинката ми, като има пресни, а иначе замразявам и изсушавам.
    Аз слагам пресен или глава бял лук, копър или магданоз, сол, изцеден лимон леко и олио или зехтин в картофената салата.
    Иначе вариации много с печен пипер, пресен пипер, сосове, царевица от консерва, зеленчукови миксове /попарени/ също, и др.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.06.16 03:25#3Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Слага ли се вегета или пикантина на картофена салатаНе,никога не слагам.Единствено добавям лук,сол,оцет и зехтин.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.06.16 08:50#4Деси МариноваДеси МариноваГотвачРегистрация: 05.01.16Град: КозлодуйОтговори: 247от: Слага ли се вегета или пикантина на картофена салатаИ аз залагам на класиката: лук сол, зехтин или олио. Вкусно и традиционно.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.06.16 06:38#5Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Слага ли се вегета или пикантина на картофена салатане използвам вегетаОтговорОтговор с цитат
  • 03.08.16 09:47#6МариянаМариянаМастър ШефРегистрация: 26.03.16Град: -Отговори: 236от: Слага ли се вегета или пикантина на картофена салатаНикога не слагам, защото не ми харесва.На едно гости хапнах салата от варени картофи и вегета, сол, олио и не ми допадна.Хапнах от уважение към домакиня. Беше и солена, но въпрос на вкус все пак.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest