Gotvach.bg»Форум»Диети и Отслабване»Проблем с хапването на сладко

Проблем с хапването на сладко

  • 07.07.12 08:44#1StelaStelaНовакРегистрация: 07.07.12Град: ПловдивОтговори: -Проблем с хапването на сладкоЗдравейте... аз съм на 13 години... висока съм 1,63 и съм тежка 62 кг... храня се здравословно попринцип... не ям чипсове, мразя газирани напитки, не пия алкохол, не пуша, много рядко ям пържено!

    НО проблема е че обожавам сладките работи като шоколад, сладкиши и т.н. ... с тях прекалявам и това ми нарушава здравословният начин на живот.. спортувам редовно... много пъти съм се опитвала да го спра но не ми се получава... някакви идеи с какво мога да се задоволявам като ми се хапва нещо сладичко (пробвала съм с плодове но не помагат)
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.07.12 06:36#2TinnaTinnaНовакРегистрация: 10.07.12Град: ПловдивОтговори: 1от: Проблем с хапването на сладкоЗдрасти, Стели :3 ми и аз на времето бях като теб, не можех без сладко и всеки божи ден ядох по 10 вафли боровец + още сладки работи. Тогава бях 62 кг (167см висока, началото на 2011г.) сега съм 50 кг ии от месец-два всеки ден пия по 4-5 чаши вода с оцет, на 100мл вода - 1 чаена лъжичка и просто не изпитваш нужда от сладко. Пробвай дано да стане и при теб, въпреки че в тия жеги дори и оцета едвам се здържам да не хапна някоя шоколадова бисквитка :Д Успех !! ^^ ОтговорОтговор с цитат
  • 19.01.16 10:14#3Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Проблем с хапването на сладкоЗа първи път го чета това, че вода с оцет потиска апетита за сладко.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.16 10:39#4Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Проблем с хапването на сладкои аз това съм го чувал за оцетаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest