Gotvach.bg»Форум»Диети и Отслабване»Мед и Мляко за отслабване

Мед и Мляко за отслабване

  • 27.07.12 09:09#1victoria ivanovavictoria ivanovaНовакРегистрация: 27.07.12Град: -Отговори: 9Мед и Мляко за отслабване Кисело Мляко-Все повече нараства интересът по отношение на връзката между храната, съдържанието на холестерол в кръвта и сърдечносъдовите заболявания. Храни, които понижават високото съдържание на холестерол в серума на кръвта, са изключително желани. Редовното приемане на кисело мляко намалява значително холестерола в серума на кръвта. Обикновено съдържанието на холестерол значително се понижава в продължение на 7 дни от началото на приемане на киселото мляко. Киселото мляко е ценна добавка в храната на диабетиците, която трябва да бъде с намалено съдържание на мазнина, за да се осигури по-добро понасяне на въглехидратите. Това налага киселото мляко за диабетици да се приготвя от обезмаслено мляко.Опитайте да ядете повече кисело мляко.Този продукт не само че е полезен, но и ще ви помогне в постигането на добри резълтати.Не забравяйте да изключите тестените изделия и сладкишите за добър ефект.

    Мед-Натуралният мед по своите вкусови и хранителни качества е един от най-ценните хранителни продукти, познат още от древността.

    Прочутият лекар Авицена препоръчвал меда като храна, която повишава работоспособността и удължава живота. Медът според него запазва младостта, изостря ума и възстановява паметта.

    Медът може да бъде незаменима храна в менюто на всеки човек. Пчелният мед представлява сладък сок, който пчелите събират от растения, преработват го, обогатяват го с ензими в своята гушка и го складират във восъчни пити. Медът дава много енергия на трениращите, които го ползват.

    Древните гърци обожавали меда, смятайки го за важен елемент при храненето, което намира отражение и в митологията им - амброзията, храната на боговете, представлявала смес от мляко и мед.

    За тези които убожават Мед ще кажа - яжте повече , но в нормални количества. Той определено ще ви помогне. Може да смесвате млякото и меда предполагам знаете , че ще се получи една перфектна комбинация и повярвайте от това се отслабва гарантирано. Особенно добър ефект има вечер преди лягане.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.12 08:06#2AndreevAndreevНовакРегистрация: 27.08.12Град: -Отговори: 7от: Мед и Мляко за отслабванеАбсолютно съм съгласен! Мед със мляко е перфекната комбинация за сваляне на излишни килограми. Браво за темата! ОтговорОтговор с цитат
  • 22.09.12 06:06#3rumyanarumyanaНовакРегистрация: 21.09.12Град: ЯмболОтговори: 4от: Мед и Мляко за отслабванеniakoi probval li tazi dieta,med sas kiselo mliako,i kakvo osven tezi dva produkta konsumitate po vreme na dietata.i az mnogo garesvam kombinaciata.shte se radvam da spodelite,blagodaria vi predvaritelnoОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.12 09:40#4victoria ivanovavictoria ivanovaНовакРегистрация: 27.07.12Град: -Отговори: 9от: Мед и Мляко за отслабванеAz sum probwala tazi dieta i e naistina efikasstna .
    Ami moje da se qdat i drugi neshta no kato se izklu4i hlqba kakuwto i da e pone do kraq na dietata qjte powe4e zelen4uci i plodowe a we4er nai dobre e da qdete mlqko s med . Prez denq po koeto i wreme da e ako po4uwstwate glas mojete da izqdete edna kupi4ka mlqko s med , i wmesto da qdete bonboni ili newshto dr sladko smesete mlqko s med i eto wi edin prekrasno wkusen i zdrawoslowen desert.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.11.12 05:42#5rumyanarumyanaНовакРегистрация: 21.09.12Град: ЯмболОтговори: 4от: Мед и Мляко за отслабванеblagodaria ti za informaciata,kolko vreme triabva da se spazva.sutrin zakusvam oveseni yadki s koiselo mliako,na obed elda a ve4er ne6to posno.yam i med s kiselo mliako,vapreki,4e hodia i na fitnes pak ka4vam kg.nemoga da si obiasnia za6to?ОтговорОтговор с цитат
  • 29.11.12 09:33#6victoria ivanovavictoria ivanovaНовакРегистрация: 27.07.12Град: -Отговори: 9от: Мед и Мляко за отслабванеZdr. Ami spored men kolkoto powe4e se spazwa tolkowa po dobre , no we4e ti si reshawash. I towa 4e hodish na fitnes e o6te po dobre, zashtoto taka otslabwash po-burzo i brawo za towa 4e qdesh elda, tq e mn polezna pri otslabwaneto.Ami do kolkoto znaesh wseki organizum e razli4en i towa 4e ka4wash kilogrami se dulji sig na bawno hranosmilane.Az do izwestna stepen sum taka.trqbwa da ti kaja nikoga da ne propuskash zakuskata si zashtoto tq e nai-wajnoto qdene za denq i moje bi si 4uwala 4e horata propuslashti zakuska mnogo powe4e ka4wat kg ot tezi koito zakuswat.ami suweta koito moga da ti dam e da produljish s na4ina si na hranene no da ne mislish neprekusnato wurhu kg zashtoto towa se prewrushta wuw fiks ideq.Misli zatowa 4e si postignala towa koeto iskash , jiwei po pozitiwno i ako dnes hapnesh neshto koeto si si zabranila ne se samoobwinqwaj , a samo si kaji 4e organizma ti se nujdae ot wsi4ko.I gledai ytre da spazwash towa koeto si zapo4nala. Edin dwa put w meseca da pregreshish s neshto zabraneno ne e problem.Dano da sum ti pomognala , ako imash wuprosi pak pitai.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.12.12 10:12#7rumyanarumyanaНовакРегистрация: 21.09.12Град: ЯмболОтговори: 4от: Мед и Мляко за отслабванеmnogo ti blagodaria za informaciata,i za otdelenoto vreme.vsi4ko,koeto si mi napisala go znam mnogo dobre.No neka ne zabraviame,4e sega prez zimniat period tialoto se zapasiava i dori i da neiska6 skladira vsi4ko ,koeto e vajno za nego za da se spravi sas studenite dni.liato biah 53,5 54,5,sega sam 56,56,5.visoka sam 162,i sam 42 god.koeto sa6to e ot goliamo zna4enie.Ako ima ne6to,koeto me interesuva i neznam 6te ti pi6a pak.Blagodaria ti o6te vednaj, i ti jelaia veseli praznici bez izli6ni kilogrami. ОтговорОтговор с цитат
  • 03.12.12 08:02#8victoria ivanovavictoria ivanovaНовакРегистрация: 27.07.12Град: -Отговори: 9от: Мед и Мляко за отслабванеИзключително много ти благодаря.Винаги помагам с каквото мога.Пожелавам и на теб весели празници и много сбъднати мечти ОтговорОтговор с цитат
  • 12.01.16 11:09#9Христо ПетровХристо ПетровНовакРегистрация: 07.01.16Град: КукоревоОтговори: 144от: Мед и Мляко за отслабванеПрекрасна диета,лесна и приятна!Благодаря ти,ще пробвам! :y:ОтговорОтговор с цитат
  • 07.02.16 04:57#10ВаняВаняЧиракРегистрация: 11.01.16Град: -Отговори: 38от: Мед и Мляко за отслабванеНаправо ме нави. От утре я почвам тази диета. Допада ми. ОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.16 10:38#11Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Мед и Мляко за отслабванеЛесна и приятна диета.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest