Gotvach.bg»Форум»Здравословно Хранене»Да се научим да ядем и живеем здравословно

Да се научим да ядем и живеем здравословно

  • 28.10.12 08:58#1victoria ivanovavictoria ivanovaНовакРегистрация: 27.07.12Град: -Отговори: 9Да се научим да ядем и живеем здравословноЗдравейте на всички,
    искам да помогна на всички които искат не само да са слаби но и най-важното да са здрави. Най -голямото правило е да знаете как да се храните. Както всички знаем храната е основната съставка в живота на всеки. Но за съжаление не всички я приемат като такава. За едни тя е просто нещo, което трябва да бъде направено(изядено) , за други това е мъчение (подложените на диета) , за други това е нещото без което човек неможе да оцелее.И е така. знам че повечето момичета дори имомчета си мислят че когато са на диета това непременно озна1ава гладуване , но това съвсем не е така. По този начин вие измъчвате себе си , не помагате на тялото си ,а му вредите , ако външно има положителна промяна , то помислете си че всъщност тялото ви страда от липсата на храна . Дори и да се храните когато ядете по-малко вие лишавате организма си от минерали които са му необходими всеки ден.
    Знам че е много приятно чувството когато някой ви каже че изглеждате добре , но гледайте и вутрешно да е така. Ето някои съвети от мен:

    1.Хе пропускайте закуската, тя ви е необходима и ви зарейда с повече енергия.

    2.Хранете се често по-малко , опитайте се храната да е разнообразна , ако се почувствате отново гладни след обяда изчакайте докато храната се разпредели достатъчно в организма ви , ако пак сте гладни изчакайте 1 час и хапнете ябълка.

    3.Движете се много дори и да не тичате ходете много пеша не бързайте веднага да хващате автобуса.

    4.Намалете максимално напрежението си , защото то ви вреди , смейте се повече.

    5.Пийте изключително мн вода на ден (мин.2л)

    6.Но не на последно място не преяждайте - нека стомахат ви да чувства глад.Не вечеряйте след 19:30ч.
    Напишете своите отзиви каквито и да са.
    Дано да съм ви помогнала.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.01.16 11:10#2ViktoriqViktoriqЧиракРегистрация: 26.01.16Град: ВарнаОтговори: 205от: Да се научим да ядем и живеем здравословноВсички знаем теорията, но на практика в малко по- трудно.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.16 06:31#3Илияна ДимоваИлияна ДимоваГуруРегистрация: 12.01.16Град: РадневоОтговори: 666от: Да се научим да ядем и живеем здравословнода, много хубави съветиОтговорОтговор с цитат
  • 24.03.16 12:40#4Ваня БлагоеваВаня БлагоеваГотвачРегистрация: 10.01.16Град: ЛомОтговори: 574от: Да се научим да ядем и живеем здравословноТрудно спазвам диети, но за сега подържам килограмите си и не ми се налага да спазвамОтговорОтговор с цитат
  • 20.04.16 10:33#5Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Да се научим да ядем и живеем здравословноПри мен трудно ще се получи, да водя здравословен начин на живот.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.04.16 10:39#6Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Да се научим да ядем и живеем здравословноУспявам да спазвам някои неща, но не всичко.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.07.18 06:46#7Моника ИвановаМоника ИвановаГотвачРегистрация: 18.07.18Град: ОвчаровоОтговори: 75от: Да се научим да ядем и живеем здравословноСупер темаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest