Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Балансирано и здравословно хранене и диети

Балансирано и здравословно хранене и диети

  • 02.11.12 08:53#1victoria ivanovavictoria ivanovaНовакРегистрация: 27.07.12Град: -Отговори: 9Балансирано и здравословно хранене и диетиЗдравей те на всички,
    Искам да пусна една тема която интересува 98% от населението по света - Диетата
    Знам че хората се подлагат почти през целия си живот на диети по една или друга причина. Реших да създам този говорилник за да разбера какво е вашето мнение за това.
    Искам да ми кажете на какви диети сте били, колко време и как това ви се е отразило, дали сте успели да запазите постигнатото. Повярвайте ми аз много дълго време бях на диети и много добре знам какво е. И с каквото мога ще ви помогна, ще ви давам съвети и също така ще говорим не само за диети но и за здравословното и балансирано хранене като цяло
    Чакам вашите мнения.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.11.12 10:41#2MirandaMirandaНовакРегистрация: 11.11.12Град: ПловдивОтговори: 2от: Балансирано и здравословно хранене и диетиMda az su6to sum spazvala dieta po4ti 1 godina .. ;D ... inache sum na 13 godini .. i ako nqkoi iska da pita ne6to moje i um men da se oburne ОтговорОтговор с цитат
  • 29.11.12 09:43#3victoria ivanovavictoria ivanovaНовакРегистрация: 27.07.12Град: -Отговори: 9от: Балансирано и здравословно хранене и диетиzdr. ti na kakwa dieta si bila ОтговорОтговор с цитат
  • 09.12.12 07:59#4Бойчо ИвановБойчо ИвановНовакРегистрация: 23.11.12Град: ПлевенОтговори: 1от: Балансирано и здравословно хранене и диетиизпробвала съм най-различни диети и сега пак се чудя на коя да се спра.Не мога да гладувам,защата ми прилошава-Какво ще ме посъветваш?ОтговорОтговор с цитат
  • 22.06.13 09:15#5MirandaMirandaНовакРегистрация: 11.11.12Град: ПловдивОтговори: 2от: Балансирано и здравословно хранене и диетиako pitash men... na kakvo li ne ... ;xОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest