Gotvach.bg»Форум»Диети и Отслабване»Спрях хапчетата за отслабване - моля, помогнете ми!

Спрях хапчетата за отслабване - моля, помогнете ми!

  • 04.02.13 07:39#1GabrielaGabrielaНовакРегистрация: 01.02.13Град: СофияОтговори: 1Спрях хапчетата за отслабване - моля, помогнете ми! Здравейте , искам да ми помогнете като ми дадете съвети. Моля Ви!
    Преди време пиех хапчета за отслабване около 1 година и половина и ги спрях ,защото си мислех че вече не ми трябват и че мога без тях. Справях се много добре. Сега ям по-малко сутрин си закусвам добре, не обядвам и вечер ям мн. малко , спортувам много , но ми се струва че пак започнах да пълнея и ме е страх, че отново ще започна с хапчетата :x: .Моля Ви отново помогнете ми
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.07.14 06:22#2ЗинияЗинияНовакРегистрация: 05.07.14Град: Вълчи изворОтговори: 16от: Спрях хапчетата за отслабване - моля, помогнете ми!Мила,да не пиеш редуктан,той помага-не ти са нужни други съвети.Пиши ми ако имаш друг въпрос.ДовижданеОтговорОтговор с цитат
  • 08.09.14 06:48#3ДеницаДеницаНовакРегистрация: 08.09.14Град: ВарнаОтговори: 3от: Спрях хапчетата за отслабване - моля, помогнете ми!Дълготраен ефект може да се запази, ако постигнеш нещо по естествен път... Тези хапчета са пълни глупости. Продължавай в същия дух! Не можеш да надебелееш ако наистина спортуваш и се храниш правилно.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.03.15 05:40#4ЗинияЗинияНовакРегистрация: 05.07.14Град: Вълчи изворОтговори: 16от: Спрях хапчетата за отслабване - моля, помогнете ми!Ако наистина спортува всеки ден или поне 2-3 пъти седмично,добре,но ако е на работа,няма как да птслабне освен с храна и чрез хапчетаОтговорОтговор с цитат
  • 07.12.15 10:22#5СтейсиСтейсиЧиракРегистрация: 07.12.15Град: Велико ТърновоОтговори: 45от: Спрях хапчетата за отслабване - моля, помогнете ми!Защо си тровите телата с тези гадости... ОтговорОтговор с цитат
  • 12.01.16 11:04#6Христо ПетровХристо ПетровНовакРегистрация: 07.01.16Град: КукоревоОтговори: 144от: Спрях хапчетата за отслабване - моля, помогнете ми!И аз не съм съгласен с тези хапчета,отслабваш за известно време и после си разваляш здравето,много внимавайте с тези химични съставки за отслабване!Пробвайте повече движения или разделно храненеОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.16 10:36#7Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Спрях хапчетата за отслабване - моля, помогнете ми!Никога не съм пил такива хапчета и не ги одобрявам.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.07.16 11:04#8Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Спрях хапчетата за отслабване - моля, помогнете ми!По-добре пълна отколкото болна. Недейте се тровете...много са вредни подобни хапчета.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.07.16 05:48#9ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Спрях хапчетата за отслабване - моля, помогнете ми!Мило момиче не се трови с тази химия ,нали се движеш,спортуваш какво повече Да не си навлечеш някой беля и после да съжаляваш -хапчета но за кратко не да ги вземаш като бонбони Моя съвет е без тях ,спри се докато не си навредиш на стомаха и така ще ви харесат но преди това е важно мисленето започни сама да се харесваш ,за да те харесат и остналите Успех и позитивно мислене !ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest