Gotvach.bg»Форум»Диети и Отслабване»Как бързо и лесно да се избавим от излишните килца

Как бързо и лесно да се избавим от излишните килца

  • 03.03.13 09:02#1Апостол АпостоловАпостол АпостоловНовакРегистрация: 11.06.12Град: СофияОтговори: -Как бързо и лесно да се избавим от излишните килца АНАНАСИ, АНАНАСИ И ПАК АНАНАСИ!

    За да се избавите по-бързо от излишните килограми, които са се натрупали през зимата и пролетта, може да си помогнете, като редовно включите в менюто си ананас. Диетолози твърдят, че така само за седмица, можете да се освободите от не по-малко от 3 кг.

    Задължително обаче трябва да приемате и повече течности: чай, сокове, минерална вода.

    Благодарение на тази витаминозна диета организмът не само се избавя от наднорменото тегло, но и попълва своите запаси от:

    - калий, който е необходим за работата на бъбреците и сърцето,
    - цинк, който активно участва в поддържането на здравата и чиста кожа,
    - магнезий, който е необходим на костната и нервната системи.

    През всичкото това време е възможно дори да не спазвате твърде строга диета. Достатъчно е след всяко хранене да изпивате по една чаша сок от ананас, твърдят американски диетолози. Според тях този екзотичен плод способства за разграждането на мазнините и възпрепятства тяхното натрупване, като същевременно доставя на организма и големи количества минерали и витамин С.

    Ако при това приемате храната си със зелен чай (а не с бира, вино или лимонада), ще отслабнете още повече и още по- бързо.


    АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ

    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.03.13 09:34#2rosanarosanaНовакРегистрация: 20.03.13Град: -Отговори: 2от: Как бързо и лесно да се избавим от излишните килцаchuavala sam za takaga dieta s ananas.....obache ananasa,kolkoto e polezen tolkova i vreden... :n: ОтговорОтговор с цитат
  • 27.03.13 07:30#3AndreevAndreevНовакРегистрация: 27.08.12Град: -Отговори: 7от: Как бързо и лесно да се избавим от излишните килцаАнанаса е хубав и вкусен плод! Да възможно е да се отслабне с него! Не сам отслабвал така но мисля да опитам имам още 5-6 килца за сваляне. ОтговорОтговор с цитат
  • 12.01.16 11:03#4Христо ПетровХристо ПетровНовакРегистрация: 07.01.16Град: КукоревоОтговори: 144от: Как бързо и лесно да се избавим от излишните килцаразделно хранене,то не е бързо,но е ефектно,с повече лимони ,плодове и зеленчуци!Успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.16 10:36#5Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Как бързо и лесно да се избавим от излишните килцаСъгласен съм с Христо.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.05.16 08:38#6Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Как бързо и лесно да се избавим от излишните килцаананаса не е ли много сладък за диети?ОтговорОтговор с цитат
  • 31.05.16 06:40#7ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Как бързо и лесно да се избавим от излишните килцаМоята щерка редовно взема сок от ананас ,много го харесвам Хапвали сме и плода много е ароматен и вкусен и знам че е диетичин Благодаря на Апостол за инфото !ОтговорОтговор с цитат
  • 31.05.16 07:53#8Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Как бързо и лесно да се избавим от излишните килцаВили написах такава статия но не зная дали ще одобрят за три дни как да свалим някое килце, ще я прочетеш мисля че помага. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest