Gotvach.bg»Форум»Диети и Отслабване»Дайте ми съвет как да отслабна!

Дайте ми съвет как да отслабна!

  • 23.07.13 07:37#1Гена ПетроваГена ПетроваНовакРегистрация: 23.07.13Град: -Отговори: 1Дайте ми съвет как да отслабна!Здравейте от мен на всички. Имам проблем с килограмите, опитвам да намеря решение, но без резултат. За това мисля да използвам продукт за отслбване редуктан. Какво мислите вие за това, дайте ми някакъв съвет?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.07.13 10:40#2ДianaДianaНовакРегистрация: 26.07.13Град: -Отговори: 14от: Дайте ми съвет как да отслабна!Здравей, това с хранителните добавки е пълна заблуда. Ограничи хрененията или си направи по- лек хранителен режим. Пропускането на вечерята също е добър вариант. Не яж по-всяко време ограничи си приема на храната към 2 - 3 пъти дневно без сладко, тестено и газирани напитки. Много хора, които не могат да се хранят използват 90 дневната диета, там си хапваш направо всичко. Имаш нагласата, че ако много ти се хапва нещо, а то днес не е позволено, то в следващия ден- два ще е. Това за 90 дневната. Имам приятелки, които я спазваха стриктно и постигнаха добри резултати. ОтговорОтговор с цитат
  • 29.07.13 10:15#3Цветелина ИвановаЦветелина ИвановаНовакРегистрация: 29.07.13Град: -Отговори: 3от: Дайте ми съвет как да отслабна!Не мога да ти дам съвет дали да използваш редуктан или не, това е лично твой избор. Аз никога не съм го чувала, потърси информация в интернет. Бих ти препоръчала да ограничиш слдкото и хляба. Опитай се да спортуваш повече и ще видиш, че ще постигнеш резултат!ОтговорОтговор с цитат
  • 30.07.13 04:56#4Гергана КинтановаГергана КинтановаНовакРегистрация: 30.07.13Град: -Отговори: 5от: Дайте ми съвет как да отслабна!Аз съм чувала за редуктан от приятели, но не знам как действа. Но все пак преди да го използваш се уверу в действието му! УспехОтговорОтговор с цитат
  • 01.08.13 01:02#5MimiMimiНовакРегистрация: 01.08.13Град: -Отговори: 1от: Дайте ми съвет как да отслабна!Здравей.От опит те съветвам да тичаш сутрин на гладно,ще видиш,че ще имаш добър резултат.И един съвет отделно от тичането:всяка сутрин на гладно приемай по 1 ч.л. зехтин,след което 30-40 мин не хапвай нищо,нито поемай някакви течности.Това също ти го казвам от опит,има резултат. ОтговорОтговор с цитат
  • 12.08.13 10:31#6Мария ТиноваМария ТиноваНовакРегистрация: 12.08.13Град: -Отговори: 2от: Дайте ми съвет как да отслабна!Аз съм употребявала редуктан преди 3 месеца. Определено съм доволна от него за няколко седмици аз изгубих 6 килограма. Резултата беше много добър за мен! УспехОтговорОтговор с цитат
  • 03.01.14 04:55#7Гена ПетроваГена ПетроваНовакРегистрация: 23.07.13Град: -Отговори: 1от: Дайте ми съвет как да отслабна!Здравей, кажи как точно работи редуктан. Искам да знам повече ОтговорОтговор с цитат
  • 14.07.14 12:54#8ЗинияЗинияНовакРегистрация: 05.07.14Град: Вълчи изворОтговори: 16от: Дайте ми съвет как да отслабна!И на мен ми подеиства редуктана.Не слушай тези които приказват,че редуктана са пълни измишлйотини.Вместо да се натуварваш използвай редуктан.Впрочем,потърси в интернет да разбереш как действа.Моля те отговори ми! ОтговорОтговор с цитат
  • 12.01.16 10:57#9Христо ПетровХристо ПетровНовакРегистрация: 07.01.16Град: КукоревоОтговори: 144от: Дайте ми съвет как да отслабна!Най-добре се консултирай с доктор-диетолог,не правете нищо сама! :y:ОтговорОтговор с цитат
  • 19.01.16 10:12#10Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Дайте ми съвет как да отслабна!Продуктите за отслабване имат временен ефект. По добре да си изградиш хранителни навици и макар и постепенно да отслабваш да е с траен резултат. Сутрин на гладно да пиеш по 1 чаша хладка вода. И най - важното да не вечеряш късно, а колкото ти е възможно по - рано и после да изразходиш енергията.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.01.16 09:17#11Ваня БлагоеваВаня БлагоеваГотвачРегистрация: 10.01.16Град: ЛомОтговори: 574от: Дайте ми съвет как да отслабна!По-добре си направи една нормална диета, пий повече течности и изразходвай енергия, хапчетата не са решение, а проблем, докато ги пиеш ще е добре, но като ги спреш, пак ще напълнееш.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.16 10:43#12Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Дайте ми съвет как да отслабна!най-добре се подложи на диета, не вземай никакви нещаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest