Отслабване

  • 14.07.14 12:41#1ЗинияЗинияНовакРегистрация: 05.07.14Град: Вълчи изворОтговори: 16ОтслабванеЗдравейте момичета и
    момчета.В предната тема никой не ми зтговори.Избрах тази тема защо мисля,ще заинтересува всички.
    И така...Тук бих искала всеки да споделя проблемите си за отслабване.Това е от мен.
    Моля Ви отговорете на темата
    ми.Целувки!!!
    МОЛЯ ВИ ПИШЕТЕ,А НЕ ГЛЕДАЙТЕ САМО.
    ЗАБРАНЕНО Е ГЛЕДАНЕТО БЕЗ ПИСАНЕ
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.08.14 05:24#2ЗинияЗинияНовакРегистрация: 05.07.14Град: Вълчи изворОтговори: 16от: ОтслабванеХайде пишетеОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.14 11:18#3Иво КолевИво КолевНовакРегистрация: 05.09.14Град: СофияОтговори: 2от: ОтслабванеЗдравей,

    За да получиш по-конкретен отговор, е необходимо да бъдеш малко по-подробна.

    Като първи стъпки бих ти препоръчал да прочетеш статията за добрите и лошите въглехидрати:
    http://gotvach.bg/n5-3776

    Изключително важно е да знаеш с какво се храниш, после може да преминеш и към упражнения за отслабване, например тези:
    http://loseweight-bg.com/exercises.html

    За да отслабнеш е необходимо постоянство, както и да си поставиш цел.

    Каква е твоята цел? с колко килограма искаш да отслабнеш?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.09.14 08:51#4ЗинияЗинияНовакРегистрация: 05.07.14Град: Вълчи изворОтговори: 16от: Отслабванес 5кг искам да отслабнаОтговорОтговор с цитат
  • 05.12.14 02:52#5KalinKalinНовакРегистрация: 05.12.14Град: СофияОтговори: 1от: ОтслабванеЩе ви разкажа как аз се боря с килограмите.
    Бях активен спортист 12 години, след като спрях с активният спорт не промених с нищо начина си на хранене, започнах работа зад бюро и резултата след година и половина беше 30 килограма отгоре. Стреснах се и започнах да търся варианти за отслабване. Първо започнах диетата на Дюкан, за 1 месец свалих 15 килограма. В резултата на тази диета първо почти си докарах подагра и второ качих 25 килограма в следващите 6 месеца. След това се обърнах към известен диетолог (няма да споменавам име). Освен че умрях от глад друг ефект нямаше. След време се записах в една програма и резултата от нея (вече 2 години откакто спазвам) е 25 килограма надолу.
    Това което разбрах от личен опит е че най-добрият резултат се постига от комбинацията:

    1. здравословно хранене
    2. ползване на хранителни добавки
    3. спорт поне веднъж седмично

    Това са контактите на хората които ми помогнаха на мен.
    daotslabnem.com
    Е-mail: daotslabnem@mail.bg
    Телефон: 0887 21 90 44
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.12.14 08:21#6ЗинияЗинияНовакРегистрация: 05.07.14Град: Вълчи изворОтговори: 16от: ОтслабванеВсъщност,аз не съм много запозната с тези диети защото съм на 12 г.Все пак мерси.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.01.16 10:49#7Христо ПетровХристо ПетровНовакРегистрация: 07.01.16Град: КукоревоОтговори: 144от: ОтслабванеНай-доброто според мен е разделното хранене,има невероятен и траен ефект! :y:ОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.16 10:47#8Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: ОтслабванеАз съм се подлагал на разделното хранене преди години и има ефектОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest