Gotvach.bg»Форум»Начинаещи кулинари»На каква възраст започнахте с кулинарните си умения?

На каква възраст започнахте с кулинарните си умения?

  • 13.01.16 10:56#1Христо ПетровХристо ПетровНовакРегистрация: 07.01.16Град: КукоревоОтговори: 144На каква възраст започнахте с кулинарните си умения?Аз започнах много малък,8-9 годишен бях ,когато си изпържих яйца на очи за първи път
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.01.16 10:37#2Мариела ХристоваМариела ХристоваПомощник ГотвачРегистрация: 07.01.16Град: АхелойОтговори: 402от: На каква възраст започнахте с кулинарните си умения?Малко по-късничко - като студентка. Станах самостоятелна, а и нямаше баби покрай мен. ОтговорОтговор с цитат
  • 16.01.16 11:04#3Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: На каква възраст започнахте с кулинарните си умения?Като малка със сестра ми ни се налагаше да се гледаме сами и следователно се научихме малки да готвим.Аз обаче съм зодия Телец и храната е част от моя живот.Обичам много да ям и да готвя.В 8 клас отидох да уча в кулинарна паралелка ,но след акто завърших по ред причини не можах да продължа висше обучение по професията.Никога не съм практикувала специалността си (готвач-сервитьор).Започнах работа в семейната фирма още щом завърших и домакинската работа остана за мен след като майка ми почина още,когато бях на 16.Преди 3-4 години започнах да снимам ястията си и открих,че това ми доставя удоволствие да показвам на хората какво съм приготвила,да го снимам стъпка по стъпка и да си направя кулинарна страничка.От тогава това е неизменна част от ежедневието ми.Готвенето е страст,която трудно би се обяснила на човек,който не обича храната. ОтговорОтговор с цитат
  • 17.01.16 10:58#4Мартина ТраковаМартина ТраковаПомощник ГотвачРегистрация: 17.07.12Град: СофияОтговори: 448от: На каква възраст започнахте с кулинарните си умения?Като 12 -13 годишна,палих олиото задължително и целих тигана от метри с картофи(беше ме страх да не се изгоря )Сега не са ми проблем скари,фритюрници и врящи тенджери Или плуваш или се давиш,както казва майка ми! ОтговорОтговор с цитат
  • 17.01.16 11:15#5МаринаМаринаПомощник ГотвачРегистрация: 11.11.13Град: БлагоевградОтговори: 340от: На каква възраст започнахте с кулинарните си умения?И аз правех като вас и брат ми постоянно ми се подиграваше Иначе по-сериозно с готвенето се заех към 17-18 годишна възраст.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.01.16 01:53#6МаргаритаМаргаритаНовакРегистрация: 19.01.16Град: СофияОтговори: 229от: На каква възраст започнахте с кулинарните си умения?баница правя от 16 годишна ОтговорОтговор с цитат
  • 20.01.16 02:26#7ИсиИсиПомощник ГотвачРегистрация: 12.12.15Град: СмядовоОтговори: 120от: На каква възраст започнахте с кулинарните си умения?На 12 години,направих картофена манджа за първи път.. ОтговорОтговор с цитат
  • 22.01.16 12:43#8Татяна ДимитроваТатяна ДимитроваНовакРегистрация: 07.01.16Град: ХасковоОтговори: 71от: На каква възраст започнахте с кулинарните си умения?в 8 клас по трудово имахме часове готварство-тогава стартирах кулинарно :blush:ОтговорОтговор с цитат
  • 26.01.16 04:49#9МаргаритаМаргаритаНовакРегистрация: 19.01.16Град: СофияОтговори: 229от: На каква възраст започнахте с кулинарните си умения?но да готвя още не мога да се похваля, че съм готвачОтговорОтговор с цитат
  • 26.01.16 07:32#10Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554от: На каква възраст започнахте с кулинарните си умения?Като студентка. Тогава я нямаше мама да ми готви и се научих заедно с нея, готвейки по телефона .ОтговорОтговор с цитат
  • 26.01.16 07:59#11Деси МариноваДеси МариноваГотвачРегистрация: 05.01.16Град: КозлодуйОтговори: 247от: На каква възраст започнахте с кулинарните си умения?Още като малка , може би 10-ина годишна, винаги ми е било приятно да приготвям нещо. Започнах като помагах на баба да правим разни видове дребни сладки.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.16 06:26#12Илияна ДимоваИлияна ДимоваГуруРегистрация: 12.01.16Град: РадневоОтговори: 666от: На каква възраст започнахте с кулинарните си умения?Когато се омъжих , тогава започнах да се уча да готвяОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.16 06:36#13ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: На каква възраст започнахте с кулинарните си умения?При мен върви по наследство Баба ми е била готвачка ,майка лека и пръст винаги точеше два пъти токано ,месише бухтички и кифлички ,домашни торти с орехи ЕЕЕ не може и ти някой ден когато ги няма вече ,да не започнеш да приготвяш тези вкусотии ,за своето семейство Имам две дъщери и знам ,че един ден и те ще приготвят тези ястия за децата си А в наследство аз ,ще им оставя много тефтери с изпробвани рецепти ,но всичко с времето си Започнах преди 5 години да снимам това което съм сготвила ,с времето се превърна в хоби и така до днес Трябва ти тръпка ,сърце и любов към храната :love: :love: :wink: така ставаОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.16 09:08#14Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: На каква възраст започнахте с кулинарните си умения?От малка, не помня на колко години съм била точно,започнах да приготвям едни бухтички с лъжица.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.16 09:12#15Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99от: На каква възраст започнахте с кулинарните си умения?За мен в началото беше само любопитство, направих със свои комшийчета някъде на 8-9 год. едни страхотни (поне така са останали в съзнанието ми) и най-важното ядливи целувки. Не бяха за картинка със сигурност лепнеха...но оставиха сладък спомен в детството. После в училище по труд и техника където ни караха да правим омлети Но истински започнах да готвя когато се отделих да живея самостоятелно (18г.).Званях на мама по телефона и я питах за разни рецепти и сякаш всичко със замах си го правех...Неща за които са нужни усилия и чести провали при други при мен се получаваха, а аз не си давах сметка, че просто си ми се отдава. И аз като Ирина Андреева Jolie осъзнах,че ми харесва да показвам какво съм сътворила с ръцете и сърцето си! ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.16 09:54#16Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: На каква възраст започнахте с кулинарните си умения?Като малка помагах на баба ми. Иначе първата ми самостоятелна манджа направих в 4 клас. Майка ми беше в болница и й направих пилешка супа.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest