Gotvach.bg»Форум»Диети и Отслабване»Мислите ли,че употребата на повече вода ще доведе до намаляване на телесното тегло?

Мислите ли,че употребата на повече вода ще доведе до намаляване на телесното тегло?

  • 13.01.16 11:04#1Христо ПетровХристо ПетровНовакРегистрация: 07.01.16Град: КукоревоОтговори: 144Мислите ли,че употребата на повече вода ще доведе до намаляване на телесното тегло?Мисля,че приема на повече количество вода оказва положително влияние за намаляне на теглото?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.16 05:53#2Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Мислите ли,че употребата на повече вода ще доведе до намаляване на телесното тегло?Пиенето на вода ускоряваме метаболизма. Колкото по- бърза е обмяната на веществата в организма, толкова по- лесно и бързо се топят мазнините. Така че пиенето на вода, наистина помага при отслабнето.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.16 07:22#3ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Мислите ли,че употребата на повече вода ще доведе до намаляване на телесното тегло?Водата пречиства организма от вредни вещества ,нашият доктор винаги казва ,че е полезно да се пие много вода Аз не пия много ,но пия редовно чай ,плодови сокове еее това не покрива нуждата от вода и го знам Просто навик и това е ОтговорОтговор с цитат
  • 17.09.16 09:19#4Христилияна ДимитроваХристилияна ДимитроваМастър ШефРегистрация: 04.06.16Град: ПлевенОтговори: 238от: Мислите ли,че употребата на повече вода ще доведе до намаляване на телесното тегло?Едва ли само водата ще помогне за отслабването, но съчетана със спорт или ходене и малко ограничаване на храната може да стане.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.09.16 09:36#5Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Мислите ли,че употребата на повече вода ще доведе до намаляване на телесното тегло?Категорично НЕ, моя мъж пие по 4-че и повече литра на ден направо му се чудя не сяда без шише вода и да ви кажа честно все повече килограми качва. ОтговорОтговор с цитат
  • 25.01.18 01:25#6Нина ИвановаНина ИвановаМастър ШефРегистрация: 03.01.17Град: СофияОтговори: 150от: Мислите ли,че употребата на повече вода ще доведе до намаляване на телесното тегло?Да, определено помага ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest