Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Красиви, но странни комбинации при ордьоври и плата.

Красиви, но странни комбинации при ордьоври и плата.

  • 15.01.16 09:13#1МаринаМаринаПомощник ГотвачРегистрация: 11.11.13Град: БлагоевградОтговори: 340Красиви, но странни комбинации при ордьоври и плата.Предполагам, че на всеки от вас му се е случвало да му поднесат някъде нещо изчанчено. Споделете кои са комбинациите, които са ви изумили или направили впечатление. Едно от нещата, за които се сещам аз беше плато от шишчета с ягоди и синьо сирене. Беше много красиво да го гледам, но така и не го опитах.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.16 11:53#2Мартина ТраковаМартина ТраковаПомощник ГотвачРегистрация: 17.07.12Град: СофияОтговори: 448от: Красиви, но странни комбинации при ордьоври и плата.В хубавите ресторанти предлагат такива плата.Когато платото е местно е аранжирано с ядки,а когато е млечно слагат плодове (грозде,смокини,ягоди и какво ли още не).Аз им казвам нафръцкани Това може да си го направиш и в къщи.Предлага се богат избор както на месца,така и на сирена и кашкавали. :y:ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.16 12:05#3МаринаМаринаПомощник ГотвачРегистрация: 11.11.13Град: БлагоевградОтговори: 340от: Красиви, но странни комбинации при ордьоври и плата.Точно. Виждала съм какви ли не комбинации именно докато ходех да помагам в една фирма за кетъринг. Някои от идеите ги ползвам и вкъщи за гости, но повечето неща не бих ги направила, нищо че изглеждат много оригинални ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.16 01:26#4Мариела ХристоваМариела ХристоваПомощник ГотвачРегистрация: 07.01.16Град: АхелойОтговори: 402от: Красиви, но странни комбинации при ордьоври и плата.Харесвам всички красиви и оформени плата - било то месни или плодови. Най-силно впечатление ми направи едно месно плато с пушено сирене, филе, свинско роле, варени яйца, краставица, домат, маслини, руска салата и красиво оформени изпечени кошнички от кори за баница. Имаше и други продукти, но не мога да се сетя и сега само при мисълта за него и ми се похапва. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest