Gotvach.bg»Форум»Коктейли и Напитки»За и против консумацията на газирани напитки?

За и против консумацията на газирани напитки?

  • 29.01.16 06:07#1Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503За и против консумацията на газирани напитки?В къщи се въздържане от консумацията на газирани напитки.Но малкият ми син ги обожава, а аз си мисля, че те имат вредно влияние и все му се карам да не прекалява.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.18 12:37#2Нина ИвановаНина ИвановаМастър ШефРегистрация: 03.01.17Град: СофияОтговори: 150от: За и против консумацията на газирани напитки?Против газираните напитки съм и се чувствам прекрасно откакто не ги пия. Преди това се подувах и ми беше много дискомфортно на стомаха. Да не говорим за химията и Е-тата в тях. Гордея се със себе си, че не посягам към газираните напитки и така научих и дъщеря ми да не ги поглежда дори в магазините. Почти съм успяла да накарам и мъжът ми да ги избягва.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.12.20 11:32#3Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 231от: За и против консумацията на газирани напитки?Противничка съм им. Понякога ми се допива. Напоследък си приготвям комбуча(ферментирал зелен чай) - тя става леко газирана. Поне е здравословна!ОтговорОтговор с цитат
  • 01.01.21 09:22#4Теодора МещероваТеодора МещероваГуруРегистрация: 27.12.17Град: ВарнаОтговори: 76от: За и против консумацията на газирани напитки?Аз спрях да пия газирани напитки. От много години вече. Не съм против тях, но според мен са вредниОтговорОтговор с цитат
  • 09.01.21 01:21#5МиссаМиссаПомощник ГотвачРегистрация: 09.02.17Град: Велико ТърновоОтговори: 85от: За и против консумацията на газирани напитки?И аз съм против! Всички познаваме отрицателния ефект и значението за организма. Но аз самата напоследък се изкушавам, обичам кока кола. Но преди това (може би от дете) сигурно години не бях пила газирани напитки, освен шампанско.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.11.21 12:42#6Теодора МещероваТеодора МещероваГуруРегистрация: 27.12.17Град: ВарнаОтговори: 76от: За и против консумацията на газирани напитки?Твърдо против! От години не ги консумирамОтговорОтговор с цитат
  • 11.12.21 01:55#7Боряна АтанасоваБоряна АтанасоваЧиракРегистрация: 03.05.20Град: ПлевенОтговори: 59от: За и против консумацията на газирани напитки?Против съм, вкъщи единственото газирано което се пие е бирата.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.22 10:37#8GoldGoldЧиракРегистрация: 06.08.16Град: РакитаОтговори: 95от: За и против консумацията на газирани напитки?Нито "за", нито "против". В къщи пием газирано, но не прекаляваме!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest