Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Как предпочитате да готвите - сам/а или някой да ви прави компания?

Как предпочитате да готвите - сам/а или някой да ви прави компания?

  • 29.01.16 12:16#1Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99Как предпочитате да готвите - сам/а или някой да ви прави компания?Как предпочитате да готвите, да има някой около вас да се върти и да ви прави един вид компания или сами да се вихрите из своята кухня без да бъдете прекъсвани. На мен честно и двата варианта си ги харесвам, но често зависи от моето настроение, а понякога...или през повечето време нямам право на избор :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.16 02:55#2Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Как предпочитате да готвите - сам/а или някой да ви прави компания?Аз живея с баща ми и моя приятел.Кухнята е моят храм и не обичам никой да ми се навърта Докато обяснявам какво да ми се помогне и сама си го правя ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.16 03:22#3Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99от: Как предпочитате да готвите - сам/а или някой да ви прави компания?Хаха...малко така става...Казвам да ми донесе нещо моя съпруг и докато разбере от обясненията ми къде е аз съм отишла сама до там ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.16 03:27#4ИсиИсиПомощник ГотвачРегистрация: 12.12.15Град: СмядовоОтговори: 120от: Как предпочитате да готвите - сам/а или някой да ви прави компания?Предпочитам сама, мразя ако някой друг готви с мен ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.16 04:10#5МаринаМаринаПомощник ГотвачРегистрация: 11.11.13Град: БлагоевградОтговори: 340от: Как предпочитате да готвите - сам/а или някой да ви прави компания?Сам както аз си знам... направо откачам като някой ми се мотка в кухнята. И въпреки заплашителният вид с нож в ръка не помага.. ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.16 05:53#6Мартина ТраковаМартина ТраковаПомощник ГотвачРегистрация: 17.07.12Град: СофияОтговори: 448от: Как предпочитате да готвите - сам/а или някой да ви прави компания?Обичам да съм си сама.От всичко най-мразя да си нарежа нещата и някой да ми се присяга и да взима от вече нарязаното. :evil: :evil:ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.16 05:58#7Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99от: Как предпочитате да готвите - сам/а или някой да ви прави компания?Хахаха...да сладко е да си от другата страна и да си чопваш от тук от там, ама само като си ти тоя дето разваля сметките на другия :evil:ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.16 06:45#8Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Как предпочитате да готвите - сам/а или някой да ви прави компания?Сама и по възможност никой да не се върти край менОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.16 09:48#9Пламенова КристинПламенова КристинПомощник ГотвачРегистрация: 02.01.16Град: ИсперихОтговори: 308от: Как предпочитате да готвите - сам/а или някой да ви прави компания?Не обичам никой да ми се пречка и да ме гледа в ръцете!  ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.16 09:51#10ИсиИсиПомощник ГотвачРегистрация: 12.12.15Град: СмядовоОтговори: 120от: Как предпочитате да готвите - сам/а или някой да ви прави компания?Май никой не иска компания в кухнята,всички предпочитаме сами да готвим ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.16 10:32#11Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99от: Как предпочитате да готвите - сам/а или някой да ви прави компания?И аз до тъкъв извод стигнах ОтговорОтговор с цитат
  • 30.01.16 08:51#12Ваня ВеличковаВаня  ВеличковаПомощник ГотвачРегистрация: 03.01.16Град: ПерникОтговори: 15от: Как предпочитате да готвите - сам/а или някой да ви прави компания?Обичам да съм сама в кухнята. Това е моето дзен място, на което получавам търсените отговори.. Но пък няма по-прекрасна гледна от тази на непохватен мъж, който има огромното желание да готви, но... досещате се - слон в стъкларски магазин ефекта.ОтговорОтговор с цитат
  • 31.01.16 09:38#13Мариела ХристоваМариела ХристоваПомощник ГотвачРегистрация: 07.01.16Град: АхелойОтговори: 402от: Как предпочитате да готвите - сам/а или някой да ви прави компания?Докато готвя компания ми прави само детето, всички други са на работа. Предварително си намислям какво ще е менюто за съответния ден и се старая да се организирам бързо.ОтговорОтговор с цитат
  • 31.01.16 12:54#14Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99от: Как предпочитате да готвите - сам/а или някой да ви прави компания?Супер, моето дете е малко още и няма как да го включа в готвенето, но се надявам един ден да се зъбавлявам и с нея докато се вихря из кухнята ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.16 09:48#15Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Как предпочитате да готвите - сам/а или някой да ви прави компания?Предпочитам сама, но ако желаещи да ми правят компания да си говорим, нямам против.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.16 10:54#16Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Как предпочитате да готвите - сам/а или някой да ви прави компания?ами ако има друг то няма да помага ами ще пречи... по скоро след това е хубаво да има хора,които да хпват с удоволствие приготвената хранаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest