Gotvach.bg»Форум»Продукти и Подправки»Как се съхраняват бананите?

Как се съхраняват бананите?

  • 29.01.16 11:57#1Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339Как се съхраняват бананите?Правите ли грешката да съхранявате бананите в хладилник? Този плод трябва да се държи на 14 градуса-нито по-малко ,нито повече.

    При по ниска температура почернява,а при по-висока презрява. Яжте бананите узрели (тигрови),защото само тогава в тех се съдържат полезни вещества.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.07.16 10:20#2Илияна ДимоваИлияна ДимоваГуруРегистрация: 12.01.16Град: РадневоОтговори: 666от: Как се съхраняват бананите?Четох в интернет, че се съхраняват, като се увиват хубаво в хартия и да са на стайна температура, не съм пробвалаОтговорОтговор с цитат
  • 21.07.16 11:52#3Добринка ПетковаДобринка ПетковаМастър ШефРегистрация: 17.12.15Град: МездраОтговори: 192от: Как се съхраняват бананите?Държа ги в купа на масата.Не съм се замисляла как мога да ги съхраня за по-дълго време,защото вкъщи изчезват със скоростта на светлината. ОтговорОтговор с цитат
  • 22.07.16 07:20#4ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Как се съхраняват бананите?рядко остават ,като ги купя и са на масата в чиния ,всеки като мине по един ,два пъти и нямааа за съхраняване ОтговорОтговор с цитат
  • 22.07.16 07:33#5Христилияна ДимитроваХристилияна ДимитроваМастър ШефРегистрация: 04.06.16Град: ПлевенОтговори: 238от: Как се съхраняват бананите?Четох в интернет ,че отдолу към дръжките се увиват хубаво със стреч фолио. Не съм пробвала, в нас са най- обичания плод.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest