Gotvach.bg»Форум»Продукти и Подправки»Какво мислите за портокаловите и лимоновите корички на dr.Oetker?

Какво мислите за портокаловите и лимоновите корички на dr.Oetker?

  • 31.01.16 12:30#1Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339Какво мислите за портокаловите и лимоновите корички на dr.Oetker?Купували ли сте тези корички и какво ви е мнението за тях? Аз съм ги използвала,но честно да си кажа не съм впечатлена.Цената е 0.60 лв. за брой.За тези пари човек ще си купи поне два лимона и половин килограм портокали. Хем ще им използва кората,хем плода вътре и сока. Много по ароматни са естествените корички,а Е-тата отзад на опаковката няма смисъл да коментирам....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.04.16 05:51#2Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Какво мислите за портокаловите и лимоновите корички на dr.Oetker?Аз си купих сушени лимонови корички на гръцка фирма и не съм очарована! Предпочита пресните.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.09.16 10:04#3VeselinaVeselinaИноваторРегистрация: 22.06.16Град: -Отговори: 235от: Какво мислите за портокаловите и лимоновите корички на dr.Oetker?Не съм виждала такива до сега по магазините.Стържа си от лимон и портокал, било за козунак или сладки.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest