Gotvach.bg»Форум»Коктейли и Напитки»Мурсалски чай - употребявали ли сте?

Мурсалски чай - употребявали ли сте?

  • 02.02.16 11:10#1Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503Мурсалски чай - употребявали ли сте?Преди известно време бях в Девин и от там си закупих такъв чай. Продаваше се на сергия.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.03.16 08:32#2ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Мурсалски чай - употребявали ли сте?ето защо е полезен писах преди време -Това е истинският чай затова го наричат - Българската виагра Много е вкусен и ароматен ,с него се лекува бронхит ,кашлица ,анемия ,високо кръвно Съдържа - желязо ,калии ,магнезии и още много др елеминти Мурсалският чай има тонизиращо, укрепващо и антианемично действие, намалява кръвното налягане и съответно снижава риска от сърдечен инфаркт и инсулт. Предотвратява развитието на ракови клетки, предпазва развитието на атеросклерозата.Да пием повече чай за здравеОтговорОтговор с цитат
  • 15.04.16 02:41#3Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Мурсалски чай - употребявали ли сте?До сега не съм пил.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.05.16 03:25#4К КК КГотвачРегистрация: 04.02.16Град: ЛомОтговори: 58от: Мурсалски чай - употребявали ли сте?Знам,че не трябва да се прекалява многоОтговорОтговор с цитат
  • 20.05.16 08:50#5гина райчевагина райчеваНовакРегистрация: 18.02.16Град: КесаревоОтговори: 55от: Мурсалски чай - употребявали ли сте?Не даже за пръв път му чувам името лековит лие?ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.16 10:39#6VeselinaVeselinaИноваторРегистрация: 22.06.16Град: -Отговори: 235от: Мурсалски чай - употребявали ли сте?Да, пила съм.Бяха ми подарили преди време.Беше изсушен, вързан на сноп.Много ароматен и вкусен е.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.16 10:42#7Наталия ПетроваНаталия ПетроваГотвачРегистрация: 18.02.16Град: КърджалиОтговори: 137от: Мурсалски чай - употребявали ли сте?Един от любимите ми,много ароматен и полезен чай. Разбира се, не бива да се прекалява защото е доста " силен".ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.18 12:34#8Нина ИвановаНина ИвановаМастър ШефРегистрация: 03.01.17Град: СофияОтговори: 150от: Мурсалски чай - употребявали ли сте?Мурсалският чай има редица ползи за здравето:

    помага при белодробни проблеми – има уникално отхрачващо действие, действа успокояващо при бронхити астма
    бъбречни заболявания
    чернодробни заболявания
    простудни заболявания
    успокоява нервната система
    действа тонизиращо и имуностимулиращо, антианемично
    понижава кръвното налягане и намалява риска от инфаркт и инсулт
    премахва солите на тежките метали и радиоактивни вещества от тялото
    препятства развитието на някои ракови клетки
    забавя процесите на стареене, благодарение на действието на мощните антиоксиданти
    подобрява мъжката потентност
    подобрява работата на храносмилателната система
    предпазва от появата на атеросклероза.
    добре изразено противовъзпалително и противомикробно действие, което го прави успешно приложим при хроничен гастрит, ентероколит и други чревни заболявания.
    чудесно въздействие върху пикочно-половата система
    Интересен е фактът, че билката може да се прилага и при деца под 5 години.мурсалски чай
    Мурсалският чай е подходящ за ежедневна употреба.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.18 12:45#9ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Мурсалски чай - употребявали ли сте?Пийте чай и бъдете здрави ,сега е момента ОтговорОтговор с цитат
  • 29.12.20 11:24#10Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 231от: Мурсалски чай - употребявали ли сте?Имам от него. Подаряват ми го от Родопите. Ароматен, приятен чай.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.01.21 01:27#11МиссаМиссаПомощник ГотвачРегистрация: 09.02.17Град: Велико ТърновоОтговори: 85от: Мурсалски чай - употребявали ли сте?Страшно полезен е! А може да се закупи и от супермаркет, вече го предлагат навсякъде.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest