Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Какво мислите за млечната кухня?

Какво мислите за млечната кухня?

  • 27.02.16 02:38#1Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99Какво мислите за млечната кухня?В един момент вече можете да запишете детето си на такава кухня, но започвате да се колебаете. До сега сте се справяли добре, макар и да е имало вероятно моменти когато едва сте смогвали с времето или сте се чудили какво точно да предложите на вашия мъник.

    Та мисълта ми е за или против такава кухня сте...Като се замисля там храната би трябвало да е съобразно приготвена и разнообразна и балансирана, така като трудно се постига у дома и не защото не можем, а просто забравяме за някой възможности, неволно пропускаме храни и така.

    Пък и става въпрос само за обеда и следобедната закуска като малка отмяна, все пак закуската и вечерята си е от вас. Та пак да се върна на въпроса - какво мислите вие? :blush: Благодаря за отделеното време предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.02.16 11:21#2Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Какво мислите за млечната кухня?Моя мъник така и не го записах на никаква кухня, в къщи си му готвя всичкоОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 09:34#3Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Какво мислите за млечната кухня?Когато моето дете беше малко си приготвях храната в къщи. Е може и да не е била толкова разнообразна, но поне знам какво съм сложила вътре.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.03.16 12:59#4Ваня БлагоеваВаня БлагоеваГотвачРегистрация: 10.01.16Град: ЛомОтговори: 574от: Какво мислите за млечната кухня?Аз си записах бебка на млечна кухня когато беше на шест месеца, вземах две седмици и се отказах защото предлагаха почти едно и също всеки ден и то взе да и омръзва и сега си и готвя азОтговорОтговор с цитат
  • 10.05.16 10:10#5Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554от: Какво мислите за млечната кухня?За жалост в моето село не се предлага никаква кухна за малки деца. Приготвам домашно или използвам готови храни.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.07.16 10:32#6Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Какво мислите за млечната кухня?Сега пък има разнообразие имат зеленчуков ден, риба, телешко, свинско и пилешко . Готино е и то за лев и нещо на ден...но моите деца не ги харесват и не искат.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.07.16 09:17#7Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99от: Какво мислите за млечната кухня?Ние около 2-3 месеца ползавхме, като редувах една частна с една обща кухня, и както си хапваше почнаха жегите и сега не ще и манджа да види. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest