Gotvach.bg»Форум»Продукти и Подправки»Какви ястия готвите за мразещите лук и чесън?

Какви ястия готвите за мразещите лук и чесън?

  • 05.03.16 01:04#1АнонименАнонименНовакРегистрация: 27.02.16Град: -Отговори: 12Какви ястия готвите за мразещите лук и чесън?Аз лично не обичам лук и чесън. Миризмата на чесъна ме гони от кухнята и не мога да я понасям. Лук не обичам изобщо и ако ми сервират салата и ястие, в което плуват парчета...не ям изобщо. Как решавате проблемите на гостите ви, които не обичат лук и чесън? Аз си имам собствена рецепта за всичко, а за гостите, които ползват лук в салатата например им го сервирам отделно..като добавка.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.04.16 03:48#2СоняСоняЧиракРегистрация: 14.01.16Град: ЛомОтговори: 89от: Какви ястия готвите за мразещите лук и чесън?Имам позната,която никога не е опитвала лук и чесън.Готви без тях.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.04.16 03:20#3Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Какви ястия готвите за мразещите лук и чесън?Обичам си и лук и чесъм, и си готвя, жена ми много много не обича чесан, та като готвя с него слагам по малко.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.16 10:26#4МариянаМариянаМастър ШефРегистрация: 26.03.16Град: -Отговори: 236от: Какви ястия готвите за мразещите лук и чесън?Ползване в малки количества, нарязани на много ситно за необичащите.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.16 11:10#5Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Какви ястия готвите за мразещите лук и чесън?Настъргвам лука за да не се усеща но без лук и чесън в някой рецепти просто вкуса и ефекта от ястието няма да е същият. Губят много като не хапват оттях.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.16 07:15#6ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Какви ястия готвите за мразещите лук и чесън?Аделина това е аромата на чесъна и е неприятно когато клиентите ви вонят Говорим когато сме в къщи ,не ходим насам натам да разнасяме чеснов аромат а тихо и мирно си стоим в къщи ,ако имаме мозък Хората не са длъжни да търпят разни ароматиОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.17 09:39#7Теодора Иванова КаменоваТеодора  Иванова КаменоваПомощник ГотвачРегистрация: 11.04.17Град: -Отговори: 3от: Какви ястия готвите за мразещите лук и чесън?Всяко ястие може да се сготви без лук и без чесън,просто вкуса е различен , но не по-лош.
    Например Коко Шанел не е хапвала чесън, защото не обичала храната да я издава и да говори за себе си дълго след нейната употреба.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.10.17 10:23#8nenennenenНовакРегистрация: 11.10.17Град: КлисураОтговори: 4от: Какви ястия готвите за мразещите лук и чесън?моя мъж не яде лук и чесън и доста подправки и докато свикна ми беше трудно. Но намерихме споразумение .. пасирани, заедно с други зеленчуци може ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest