Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Кои са най-зашеметяващите места, които сте посещавали?

Кои са най-зашеметяващите места, които сте посещавали?

  • 21.03.16 11:12#1denincetodenincetoНовакРегистрация: 08.03.16Град: ДимитровградОтговори: 10Кои са най-зашеметяващите места, които сте посещавали?b Здравейте на всички.Кои са най-зашеметяващите места който сте посещавали. Кажете и Нещо характерно за тяхната кухня?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.03.16 10:38#2PressyPressyЧиракРегистрация: 11.03.16Град: ЛовечОтговори: 118от: Кои са най-зашеметяващите места, които сте посещавали?Венеция. Залята Венеция ! Беше уникално ! Преди 4 години! А до нея стигнахме с корабче !ОтговорОтговор с цитат
  • 24.03.16 10:57#3denincetodenincetoНовакРегистрация: 08.03.16Град: ДимитровградОтговори: 10от: Кои са най-зашеметяващите места, които сте посещавали?Супер Преси наистина Венеция е очарователна.Спомняте ли си нещо вкусно което сте си похапнали там [b]ОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.16 11:59#4Ваня БлагоеваВаня БлагоеваГотвачРегистрация: 10.01.16Град: ЛомОтговори: 574от: Кои са най-зашеметяващите места, които сте посещавали?За съжаление все още не съм излизала в чужбина, но се надявам, че и това ще стане някога ОтговорОтговор с цитат
  • 29.03.16 12:03#5denincetodenincetoНовакРегистрация: 08.03.16Град: ДимитровградОтговори: 10от: Кои са най-зашеметяващите места, които сте посещавали?Ваня пожелавам Ви това да се случи скоро за да можете да споделите прекрасните емоции които сте преживяла ОтговорОтговор с цитат
  • 10.05.16 07:49#6Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554от: Кои са най-зашеметяващите места, които сте посещавали?Гръцка кухняОтговорОтговор с цитат
  • 10.05.16 07:54#7Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Кои са най-зашеметяващите места, които сте посещавали?Дисни ленд-Париж.От емоции нямаше време за дегустации.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.05.16 09:12#8Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Кои са най-зашеметяващите места, които сте посещавали?Връх Олимп в Гърция-Много студ,много лед ,след което парещо слънце,дъжд, градушка и когато стигнахме беше,която се разсея и видях приказна гледкаОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.16 10:07#9denincetodenincetoНовакРегистрация: 08.03.16Град: ДимитровградОтговори: 10от: Кои са най-зашеметяващите места, които сте посещавали?Страхотно Джемиле Чешлиева дано да сте имали хубави моменти и много усмивкиОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.16 10:09#10denincetodenincetoНовакРегистрация: 08.03.16Град: ДимитровградОтговори: 10от: Кои са най-зашеметяващите места, които сте посещавали?Албена това е една много приятна дестинация имахте ли време да посетите ЛувараОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.16 10:12#11denincetodenincetoНовакРегистрация: 08.03.16Град: ДимитровградОтговори: 10от: Кои са най-зашеметяващите места, които сте посещавали?Monika Ivanova най-важното е че след всичките промени на времето и на всички изпитания по време на качването великолепната гледка която се видели е стоплила сърцата Ви.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.07.16 02:02#12VeselinaVeselinaИноваторРегистрация: 22.06.16Град: -Отговори: 235от: Кои са най-зашеметяващите места, които сте посещавали?Най - много ме очарова Венеция, Рим, Флоренция, Ватикана. Другото място което винаги ще помня е удивителната красота на Дубровник и спокойствието което носи Любляна.По свой си начин ме привлече и шумният и много пъстър Истанбул.

    В Турция ядох едни страхотни малки навити банички със сирене които приличат на пурички, дюнер, баклава ...В Италия пици, лазаня, паста, прошуто с полента. В Будапеща ядох едни страхотни гевреци, които приличат на немските брецели.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.07.16 10:25#13Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Кои са най-зашеметяващите места, които сте посещавали?В Амстердам гледахме как правят и тези големите пити жълти сирена и после на пазара имаше нещо между търг и театър как ги продават и пренасят хамали на носилкиОтговорОтговор с цитат
  • 14.07.16 04:38#14denincetodenincetoНовакРегистрация: 08.03.16Град: ДимитровградОтговори: 10от: Кои са най-зашеметяващите места, които сте посещавали?Veselina това е страхотно обиколили сте толкова много места Опознали сте кухнята и красотата имОтговорОтговор с цитат
  • 14.07.16 04:39#15denincetodenincetoНовакРегистрация: 08.03.16Град: ДимитровградОтговори: 10от: Кои са най-зашеметяващите места, които сте посещавали?Моника страхотно...надявам се скоро да споделите и други преживявания от някое екзотично и красиво мястоОтговорОтговор с цитат
  • 15.07.16 11:57#16VeselinaVeselinaИноваторРегистрация: 22.06.16Град: -Отговори: 235от: Кои са най-зашеметяващите места, които сте посещавали?С пътуванията си човек се запознава и с кулинарни изкушения и тънкости. Сайта е кулинарен, но иначе бих качила някоя от снимките на местата на които съм била.
    За щастие имах и дано за напред да имам възмождост да пътувам и всеки път научавам по нещо ново, както и да вкусвам по някоя типична за страната гозба.
    Ето например в Полша хапнах една супа с зеле и боб която никак не ми допадна. Най - странно ми беше, когато ядох в Охрид в едно ресторантче близо до паметника на Кирил и Методий /за тези които са били с организирина екскурзия обикновенно се ходи там знаят/ една салата, която си беше едно към едно нашата Шопска салата.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest