Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Ако нямате нищо сготвено за вечеря, какво готвите набързо?

Ако нямате нищо сготвено за вечеря, какво готвите набързо?

  • 29.03.16 12:56#1Ваня БлагоеваВаня БлагоеваГотвачРегистрация: 10.01.16Град: ЛомОтговори: 574Ако нямате нищо сготвено за вечеря, какво готвите набързо?На мен някои пъм ми се случва да не мога да сготвя, защото имам малко детенце, в момента му растат зъбки и е много мрънкава, не спи много и не иска да си играе сама, та цял ден се носим. Та ми се случва да не мога да сготвя. Импровизирам като се прибере таткото я гледа и аз правя примерно пържени кюфтенца и картофена салата, бъркани яйца с кашкавал, шунка и топено сирене, кренвирши с кашкавал и топено сирене. Общо взето нещо бързо. Вие как процедирате в такива моменти, какво готвите, дайте някое предложение?!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.05.16 08:21#2МариянаМариянаМастър ШефРегистрация: 26.03.16Град: -Отговори: 236от: Ако нямате нищо сготвено за вечеря, какво готвите набързо?1.ориз със зеленчуци в тенджера на тих огън
    2.омлет
    3.разрязан кренвирш през средата, оформен като сърце и бучнат с клечка, а вътре с плочка сирене и чукнато яйце. Пека наредени в тава с малко водичка
    4.печени сандвичи тип Принцеси
    5. питки с тесто тип "в хладилинка от предният ден да втаса"
    6.надупени картофи в тава
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest