Gotvach.bg»Форум»Меню за празник и делник»Дайте нетрадиционни идеи за Великден

Дайте нетрадиционни идеи за Великден

  • 08.04.16 09:02#1Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482Дайте нетрадиционни идеи за ВеликденИдва Великден. Дайте идеи за боядисване на яйца,правене на козунаци и празнични ястия. Но не традиционни, а нещо различно,което да направи празника ни запомнящ
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.04.16 06:46#2Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Дайте нетрадиционни идеи за ВеликденДнес видях в нета интересен метод за боядисване на яйца с пяна за бръснене.Пяната се разстила на тънък слой и се накапва от избраните цветове боя.Размесва се,след което яйцето се овалва в пяната.Така оваляното яйце престоява една нощ,след което се избърсва със суха кърпа.Не знам какво ще се получи,но мисля да пробвам.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.04.16 02:29#3Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Дайте нетрадиционни идеи за ВеликденЗа любителите на пастата е добра идея да се направи паста със спаначено песто например.Имам такава рецепта(Незнаю дали съм я добавила тук).Хем е с нещо любимо,хем пролетно и различно ОтговорОтговор с цитат
  • 20.04.16 03:58#4Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Дайте нетрадиционни идеи за ВеликденТова боядисване на яйцата не съм го правила, струва си да се опита! Аз напоследък , си ги облепвам с цветни салфетки, лепя листенца, калинки и става много красиво!ОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.16 11:36#5Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Дайте нетрадиционни идеи за Великдентова за боядисване на яйцата с пяната за бръснене за първи път го чувамОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest