Gotvach.bg»Форум»Начинаещи кулинари»Как да направя Бутер закуски?

Как да направя Бутер закуски?

  • 24.04.16 10:01#1Рая АндоноваРая АндоноваМастър ШефРегистрация: 04.12.15Град: Велико ТърновоОтговори: 84Как да направя Бутер закуски?Знае ли някой как се правят бутер закуски? Имам предвид, да не са хрупкави бутерки, ами като меките бутер закуски, които продават или като кроасан? Нещо такова. Или няма как да го направя сама вкъщи?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.04.16 12:49#2СоняСоняЧиракРегистрация: 14.01.16Град: ЛомОтговори: 89от: Как да направя Бутер закуски?Аз си купувам бутер тесто и си правя сиренки стават много вкусниОтговорОтговор с цитат
  • 28.04.16 02:19#3Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Как да направя Бутер закуски?Аз си купувам бутер тесто и си правя нещо като бутерки със сирене или пък с кашкавал. Страшно са вкусни.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.16 04:36#4Ваня БлагоеваВаня БлагоеваГотвачРегистрация: 10.01.16Град: ЛомОтговори: 574от: Как да направя Бутер закуски?Аз си правя с готово бутер тесто и стават много вкусни.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.05.16 01:47#5Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Как да направя Бутер закуски?Аз купувам замразено бутер тесто и изрязвам от него формички или триъгълници, слагам сладко, шоколад или разбито яйце със сирене и ги притискам по краищата. Стават много вкусни.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.05.16 07:57#6Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Как да направя Бутер закуски?аз имам някакъв проблем и винаги ми стават като мазни отдолу и не бухват, толкова колкото очаквамОтговорОтговор с цитат
  • 23.08.16 10:01#7МаринаМаринаПомощник ГотвачРегистрация: 11.11.13Град: БлагоевградОтговори: 340от: Как да направя Бутер закуски?Бутер тестото трябва да се остави размрази хубаво. Винаги се реже с много остър нож и никога не трябва да се разтяга, разпъва или разточва, защото точно заради това може да не ви бухне. Краищата аз ги залепвам само с помощта на вода и съвсем леко ги притискам. Винаги ми стават хрупкави. Не ги мажа обаче със жълтък, понеже нещо ми променя вкуса ОтговорОтговор с цитат
  • 23.08.16 02:19#8Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Как да направя Бутер закуски?Аз правя друг вид как да го нарека, не точно закуски, а нещо като кошнички. Разточвам тестото и с помощта на чашка за ракия го режа на кръгове. След това с помощта на капачка от шише взимам две цели кръгчета и на едното режа средата с капачката. С помощта на разбит жълтък ги залепвам и така редя, като се изпече се надува и става като кошничка, може да се напълни с разядка или салата по желаниеОтговорОтговор с цитат
  • 27.08.16 10:45#9VeselinaVeselinaИноваторРегистрация: 22.06.16Град: -Отговори: 235от: Как да направя Бутер закуски?Купувам на Белла или на Фамилия готово тесто.Не го размеквам прекалено. Режа го на квадрати с остър нож, слагам сухо сирене в 1/2 от фигурата и прегъвам, притискам краищата.Пека върху хартия за печене в загрята фурна.Не слагам сладко, защото стават мокри.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest