Gotvach.bg»Форум»Продукти и Подправки»Как да разпозная качествения Насипен звял фасул?

Как да разпозная качествения Насипен звял фасул?

  • 26.04.16 12:36#1Биляна ВладоваБиляна ВладоваМастър ШефРегистрация: 17.02.16Град: ЕленаОтговори: 189Как да разпозная качествения Насипен звял фасул?Купували ли сте насипен фасул? Как да разпозная кой е хубав и кой не е?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.04.16 03:13#2Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Как да разпозная качествения Насипен звял фасул?Аз купувам само в буркани.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.04.16 04:01#3Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Как да разпозная качествения Насипен звял фасул?Качествен БЪЛГАРСКИ боб има само по селата в Смолян и е на цена над 7лв. за килограм.Всички друго е внос,но не значи че не е добър.Тези в пакетите по магазините е препакетирван и с няколко реколти вътре,затова едно зърно увира,друго не.Аз продавам египетски боб в чувал,аз го пакетиран и е 2.50 лв за кг.Хората са много доволни и го взимаме от няколко години.Вече относно сорт и т.н.нямам никаква представа.Среден е на размер,плосък и не толкова изкрящо бял.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.04.16 07:14#4Биляна ВладоваБиляна ВладоваМастър ШефРегистрация: 17.02.16Град: ЕленаОтговори: 189от: Как да разпозная качествения Насипен звял фасул?и аз продавам същият боб и съм го пробвала, хубав е, а продавам и един Киргизия и той е добре, но е на партиди. точно за това питам как да позная хубавата партида. относно български не смея и да си помисля, че може да има на друго място.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.04.16 07:17#5Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Как да разпозная качествения Насипен звял фасул?Аз купувам от пазара от бабите,купувала съм и от магазина насипен,но на късмет.Купувам и от магазина ,пакетиран.Нямам представа как да разпозная качественият фасул,но знам,че дребният е много вкусен.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.16 12:49#6Ваня БлагоеваВаня БлагоеваГотвачРегистрация: 10.01.16Град: ЛомОтговори: 574от: Как да разпозная качествения Насипен звял фасул?Насипен не съм купувала, а само от буркани.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.06.16 08:06#7МариянаМариянаМастър ШефРегистрация: 26.03.16Град: -Отговори: 236от: Как да разпозная качествения Насипен звял фасул?Купувам насипен бял боб но малко като количество - 3 кг. за цялата година го ползвам, от една Земеделска кооперация. Взимам от там от години, те го
    произвеждат. Миналата год. беше 3 лв. кг.Продават го няколко дни, който иска да си купи.Рядко и то ако не ми стигне купувам от магазина, но не ми харесва. Що се отнася до смилянския боб е много хубав, но в моя край няма такъв.2,3 имах късмета да гупя от там и го приготвях на салата.Иначе у дома не се яде много боб, хапваме главно на салата.Ако имах от къде бих си взимала 1 кг. бял, а останалия смилянски.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.07.16 07:20#8Илияна ДимоваИлияна ДимоваГуруРегистрация: 12.01.16Град: РадневоОтговори: 666от: Как да разпозная качествения Насипен звял фасул?Предпочитам да купувам пакетиранОтговорОтговор с цитат
  • 20.07.16 07:49#9Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Как да разпозная качествения Насипен звял фасул?имам познати баби по пазара с домашен боб...сигурно качество ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.16 06:35#10VeselinaVeselinaИноваторРегистрация: 22.06.16Град: -Отговори: 235от: Как да разпозная качествения Насипен звял фасул?Лично аз не зная и не го различавам.Разчитам на продавачите на пазара.Май и другите не знаят също как да го познаем.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest