Gotvach.bg»Форум»Здравословно Хранене»Край на постите- начало на угояването???

Край на постите- начало на угояването???

  • 05.05.16 10:11#1Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252Край на постите- начало на угояването???След като свърши безкрайно дългия великденски пост и след като се зададоха 1 май, 6 май и какви ли не още почивни дни и празници, навсякъде и по телевизията и в интернет пространството ни заляха от агнешки рецепти.

    Интересно ми е колко от вас успяха да спазят поста и ако има такива, които наистина са го направили как се захранват сега с всички тези почивни дни (всички знаем, че почивните дни свързваме с лежане у дома и ударни дози похапване с роднини и приятели.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.16 01:45#2Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Край на постите- начало на угояването???Аз на празници работя най-много.Особено на великденските.Хапваме само вечер,задължително агнешко,едната вечер от баба ми,супичка ,питка Не спазваме пости изобщо в моето семейство и сме си здрави.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.08.16 10:48#3Vildan AhmedovaVildan AhmedovaЧиракРегистрация: 26.04.16Град: СофияОтговори: 23от: Край на постите- начало на угояването???Постите са нещо много хубаво и помагат на човека да изчисти организма си, проблема обаче става по-голям и ефекта никакъв когато отново започнем да се тъпчим със всякакви мазни храниОтговорОтговор с цитат
  • 06.08.16 11:49#4ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Край на постите- начало на угояването???Едните пости свършиха ,но сега са Богородични пости Който иска ги спазва ,въпрос на желание Аз ограничавам месото и съм си добре хубаво е да се прочисти организма ,постите са здраве но това е въпрос на избор ОтговорОтговор с цитат
  • 16.07.18 03:07#5justsavagejustsavageНовакРегистрация: 27.06.18Град: МонтанаОтговори: 192от: Край на постите- начало на угояването???Ами при мен постите са всеки ден ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest