Gotvach.bg»Форум»Меню за празник и делник»С какво ще зарадвате детето си за празника 1 юни !

С какво ще зарадвате детето си за празника 1 юни !

  • 29.05.16 09:37#1ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665С какво ще зарадвате детето си за празника 1 юни !След броени дни е празника на детето Малки или големи всички имаме деца С един малък жест ще искаме да ги зарадваме Какво ще направите за своето дете за празника ! Мисля да приготвя нещо вкусно и сладичко за душата ,така всички ще са доволни
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.05.16 01:01#2Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: С какво ще зарадвате детето си за празника 1 юни !И аз мисля вечерта да се спретнем едно барбекю, да украся с малко балони беседката и да е малко по - празнично . Мисля , че така ще са доволни и малки и големи.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.06.16 04:48#3Ваня БлагоеваВаня БлагоеваГотвачРегистрация: 10.01.16Град: ЛомОтговори: 574от: С какво ще зарадвате детето си за празника 1 юни !Подаръка, който подарихме на нашата принцеса с татко й беше люлка. Много и хареса, много и се зарадва, а за ядене не съм правила нищо специално за нея, защото все още не и давам всичко, но пекахме пържоли, кюфтенца, кебепчета, та хапна и тя малко, от месо не я ограничавам, от сега е мръвкарка като баща си.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.07.16 01:23#4Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: С какво ще зарадвате детето си за празника 1 юни !мелба, че сладоледа й го ограничавам малко и за празника отпусна края ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest