Gotvach.bg»Форум»Търся Рецепта»Някой правил ли е десерти с хинап - предложете нещо, ако знаете ???

Някой правил ли е десерти с хинап - предложете нещо, ако знаете ???

  • 06.10.16 08:05#1ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665Някой правил ли е десерти с хинап - предложете нещо, ако знаете ???Сега през есента ,е времето да се бере хинапа Това е един вид китайска фурма и е много сладка и вкусна когато е добре узряла , но аз обичам да е по зеленкава като сливите Много малко рецепти има с хинап ,а вие ползвате ли го и какво приготвяте с него - споделете !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.16 08:21#2ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Някой правил ли е десерти с хинап - предложете нещо, ако знаете ???еее никой ли още не го е опитвал - ами тогава бързайте ,че ще му мине времето ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.16 09:07#3VeselinaVeselinaИноваторРегистрация: 22.06.16Град: -Отговори: 235от: Някой правил ли е десерти с хинап - предложете нещо, ако знаете ???Обичам хинап, даже днес ми дадоха една голяма пълна торба.Хапвам го суров като узрее.Днес видях твоята рецепта и се замислих, че наистина до сега не съм срещала рецепти в които присъства хинап.И на мен ми е интересно, ще споделя, ако срещна такава рецепта.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.16 09:11#4VeselinaVeselinaИноваторРегистрация: 22.06.16Град: -Отговори: 235от: Някой правил ли е десерти с хинап - предложете нещо, ако знаете ???Изненадана съм и аз, че други не са го опитвали.Хрупкав, вкусен и леко сладък е като узрее, а като му мине времето става мек и се свива и е по хлебен.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.16 05:51#5ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Някой правил ли е десерти с хинап - предложете нещо, ако знаете ???За първи път приготвям нещо с хинап ,досега нищо не съм опитвала ,но вече ще го включа в доста десерти - просто никой не му обръща внимание това е ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.16 12:12#6Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Някой правил ли е десерти с хинап - предложете нещо, ако знаете ???Похапвала съм плода, но не съм приготвяла с него десерти.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.07.18 12:54#7justsavagejustsavageНовакРегистрация: 27.06.18Град: МонтанаОтговори: 192от: Някой правил ли е десерти с хинап - предложете нещо, ако знаете ???тарт от хинап с крем от орехиОтговорОтговор с цитат
  • 16.07.18 12:55#8justsavagejustsavageНовакРегистрация: 27.06.18Град: МонтанаОтговори: 192от: Някой правил ли е десерти с хинап - предложете нещо, ако знаете ???енергийни бонбони от хинапОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest