Gotvach.bg»Форум»Сладко Изкушение»Каква торта да направим на половинката си за Свети Валентин?

Каква торта да направим на половинката си за Свети Валентин?

  • 02.02.17 03:18#1ViktoriaViktoriaЧиракРегистрация: 05.01.17Град: МонтанаОтговори: 6Каква торта да направим на половинката си за Свети Валентин?Здравейте! Дайте предложения за торта сърце или друг вид.Декорация,надписи.Каквото Ви хрумва.Искам да зарадвам приятеля си с някоя фантастична тортичка.Благодаря!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.02.17 06:38#2teodorateodoraНовакРегистрация: 05.02.17Град: КаспичанОтговори: 6от: Каква торта да направим на половинката си за Свети Валентин?Здравейте можете да направите блатове от пандишпан във форма на сърце и на комбинирате любимия му крем и да украсите със сметана оцветена в розово и някакви плодове например малини или друг плод. Също може с корнет от шоколад да напишете колко го обичате и да поръсите с настърган шоколад.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.02.17 12:57#3ViktoriaViktoriaЧиракРегистрация: 05.01.17Град: МонтанаОтговори: 6от: Каква торта да направим на половинката си за Свети Валентин?Благодаря Ви Теди и аз мисля,че е много добра идея стига да успея да оформя блат във формата на сърце и да съчетая с вкусен крем. ОтговорОтговор с цитат
  • 06.02.17 01:30#4teodorateodoraНовакРегистрация: 05.02.17Град: КаспичанОтговори: 6от: Каква торта да направим на половинката си за Свети Валентин?за целта продават готови блатове в такава форма но рядко се откриват но може да си вземете форма за торта с формата на сърцеОтговорОтговор с цитат
  • 06.02.17 01:48#5ViktoriaViktoriaЧиракРегистрация: 05.01.17Град: МонтанаОтговори: 6от: Каква торта да направим на половинката си за Свети Валентин?Какъв крем би ми препоръчала да направя,много съм затруднена с избирането на крем ОтговорОтговор с цитат
  • 06.02.17 02:27#6teodorateodoraНовакРегистрация: 05.02.17Град: КаспичанОтговори: 6от: Каква торта да направим на половинката си за Свети Валентин?може да направиш шоколадов кремОтговорОтговор с цитат
  • 06.02.17 03:19#7ViktoriaViktoriaЧиракРегистрация: 05.01.17Град: МонтанаОтговори: 6от: Каква торта да направим на половинката си за Свети Валентин?Идея е.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest