Gotvach.bg»Форум»Кухненско оборудване и техника»Хлябът ми залепва за прозорчето на хлебопекарната. Помощ!

Хлябът ми залепва за прозорчето на хлебопекарната. Помощ!

  • 07.02.17 02:02#1Цветанка ЦветановаЦветанка ЦветановаГотвачРегистрация: 03.05.16Град: ЦеновоОтговори: 23Хлябът ми залепва за прозорчето на хлебопекарната. Помощ!Почти винаги ми се случва хлябът да се надуе до капака на уреда. Хлебопекарната ми е за 850 гр., но винаги става около 930-960- гр. Опитах с намазване на капака с олио , но не помогна. Идейки как да не ми залепва, че се уморих да го търкам това стъкло ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.02.17 06:39#2Станислава АрмяноваСтанислава АрмяноваИноваторРегистрация: 09.01.17Град: Велико ТърновоОтговори: 83от: Хлябът ми залепва за прозорчето на хлебопекарната. Помощ!ние слагаме малко по-малко мая от тази в рецептата ОтговорОтговор с цитат
  • 16.02.17 12:40#3Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Хлябът ми залепва за прозорчето на хлебопекарната. Помощ!И на мен доста често ми се случва залепването на хляба по прозорчето. Трябва по малко мая да се слага и малко по малко брашно.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest