Gotvach.bg»Форум»Хранителни Проблеми»Как да се справя със злоядото ми дете?

Как да се справя със злоядото ми дете?

  • 12.02.17 09:54#1Цветанка ЦветановаЦветанка ЦветановаГотвачРегистрация: 03.05.16Град: ЦеновоОтговори: 23Как да се справя със злоядото ми дете?Имате ли злояди деца? Как се справяте с храненето и опитването на нови храни в менюто им? Всякакви съвети ще са ми от полза.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.03.18 04:56#2Нина ИвановаНина ИвановаМастър ШефРегистрация: 03.01.17Град: СофияОтговори: 150от: Как да се справя със злоядото ми дете?Моето дете не е злоядо, но съм чела различни статии и материали за злоядите дечица. Добре е да не карате детето да яде насила. Също така не пускате телевизия, докато се храни. Да не си играе с телефон или таблет. Идеята е да знае, че е време за ядене и мисливно да присъства на масата или столчето за хранене. Можете да приготвите храната по интересен за детето начин. Под формата на животинчета или други интересни форми. Поиграйте си с цветовете, за да бъде цветно и интересно за детето. В мрежата има различни предложения за сандвичи с красиви картинки върху тях, направени от зеленчуци например. Дори основните ястия можете да аранжирате по интересен и приказен начин, и по този начин да привлечете вниманието на детето.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest