Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Най добрата рецепта?

Най добрата рецепта?

  • 24.02.17 06:34#1Цветанка ЦветановаЦветанка ЦветановаГотвачРегистрация: 03.05.16Град: ЦеновоОтговори: 23Най добрата рецепта?Как се ориентирате коя рецепта да изберете> По рейтинг,по преглеждания или по коментари?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.17 10:03#2Таня ЛевеноваТаня ЛевеноваГотвачРегистрация: 06.01.16Град: ДупницаОтговори: 5от: Най добрата рецепта?най вече като прочета рецептата.
    представям си я,на вкус и я правя...но винаги по нещо променям..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.17 10:35#3Нина Иванова ИвановаНина Иванова ИвановаМастър ШефРегистрация: 05.12.15Град: СофияОтговори: 112от: Най добрата рецепта?На първо място по името (дава насоки какво съдържа основно рецептата) и снимката. След това чета съдържанието и приготвянето и отмятам или за готвене или за пропускане ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.17 10:53#4marcheva14marcheva14Мастър ШефРегистрация: 21.11.12Град: СофияОтговори: 215от: Най добрата рецепта?Първото което поглеждам е, дали е публикуваната собствена снимка на приготвената рецепта, и ако не е публикувана такава я прескачам, защото не получавам добра връзка между публикацията и сготвената рецепта., след това прочитам продуктите и ако ми допаднат може и да я запиша. Рейтинга никога не ме е интересувал на която и да била рецепта, за мен определящи са продуктите и качеството им. Изпълнението като поднесена визия също не винаги е определящо, защото не всеки може да твори красоти в чинията, но е желателно, разбира се, но все пак кой колкото може..ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest