Gotvach.bg»Форум»Сладко Изкушение»Вредните желирани бонбони

Вредните желирани бонбони

  • 27.04.17 09:40#1Филип ДимитровФилип ДимитровЧиракРегистрация: 04.01.17Град: СилистраОтговори: 6Вредните желирани бонбониНесъмнено и малки и големи обожават желирани бонбони - те са шарени и сладки, истинско изкушение! Но, замисляме ли се от какво са направени....? Личния ми опит доказа, че това е чиста химия и аз престанах да купувам!

    Един ден както си хапвахме сладко бонбонки на известна марка със сина ми и случайно едно бонбонче падна в чаша с вода - бонбончето се наду и аз си представих как се надуват в коремчето на детето ми.

    Зарекох се повече да не купя! Така и сторих - до ден днешен както имам и второ дете, то не знае що е желиран бонбон!

    Вие купувате ли често желерани бонбони? Споделете!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.01.18 01:55#2Нина ИвановаНина ИвановаМастър ШефРегистрация: 03.01.17Град: СофияОтговори: 150от: Вредните желирани бонбониОт време на време купувам на детето, но с голямо недоволство. Обяснявам непрекъснато колко са вредни този тип храни, но е трудно, особено когато са в училище и всички останали деца хапват боклуци.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.07.18 07:57#3justsavagejustsavageНовакРегистрация: 27.06.18Град: МонтанаОтговори: 192от: Вредните желирани бонбониАз лично купувам само веган желирани бонбони. Супер вкусни!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest