Gotvach.bg»Форум»Диети и Отслабване»Дайте идеи за диети с разделно хранене! Тази на Ваня Червенкова не действа!

Дайте идеи за диети с разделно хранене! Тази на Ваня Червенкова не действа!

  • 11.05.17 12:28#1ДаянаДаянаНовакРегистрация: 09.05.17Град: ЧупренеОтговори: 1Дайте идеи за диети с разделно хранене! Тази на Ваня Червенкова не действа!Опитвала съм диетата на Ваня Червенкова, но след нея като че ли качих повече отколкото свалих ... Моля дайте мнения и идеи за подобна диета
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.05.17 10:13#2Станислава АрмяноваСтанислава АрмяноваИноваторРегистрация: 09.01.17Град: Велико ТърновоОтговори: 83от: Дайте идеи за диети с разделно хранене! Тази на Ваня Червенкова не действа!Здравейте. Аз почнах 90 дневната заедно с определени упражнения. Почнах я на 1 този месец. За сега има малък ефект. Ще видим накрая ОтговорОтговор с цитат
  • 13.05.17 01:02#3ДаянаДаянаНовакРегистрация: 09.05.17Град: ЧупренеОтговори: 1от: Дайте идеи за диети с разделно хранене! Тази на Ваня Червенкова не действа!Много ми е да знам какво трябва да ям цели 90 дни ...ОтговорОтговор с цитат
  • 13.05.17 09:33#4Станислава АрмяноваСтанислава АрмяноваИноваторРегистрация: 09.01.17Град: Велико ТърновоОтговори: 83от: Дайте идеи за диети с разделно хранене! Тази на Ваня Червенкова не действа!Всеки сам си преценява. Трудно е само първата седмица. След това става като навик. ОтговорОтговор с цитат
  • 22.05.17 11:28#5Станислава АрмяноваСтанислава АрмяноваИноваторРегистрация: 09.01.17Град: Велико ТърновоОтговори: 83от: Дайте идеи за диети с разделно хранене! Тази на Ваня Червенкова не действа!До момента за 20 дена съм свалила 5 кг. Все пак може да размислите ОтговорОтговор с цитат
  • 25.08.17 01:28#6Благовеста ПетковаБлаговеста ПетковаНовакРегистрация: 25.08.17Град: -Отговори: 1от: Дайте идеи за диети с разделно хранене! Тази на Ваня Червенкова не действа!И аз така имах една приятелка от България но се преместиха във Чикаго и беше така пълничка но си взе някаква книга с рецепти ,диети всякакви неща имаше в книгата и няма и 2 месеца и мога да ви кажа че не я познах когато я видях беше егати яката мацка станала без фитнеси без нищо само здравословното хранене от книгата и ходене на 3 седмици ведъж на сауна Но трябва да видя как беше името на книгата и къде я бях запаметилаОтговорОтговор с цитат
  • 25.01.18 01:03#7Нина ИвановаНина ИвановаМастър ШефРегистрация: 03.01.17Град: СофияОтговори: 150от: Дайте идеи за диети с разделно хранене! Тази на Ваня Червенкова не действа!Аз съм доволна от диетата на Червенкова. Не свалям много, но ги задържам 7-8 месеца Иначе 90 дневната е много добра за хора с воля ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest