Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Ползвате ли списък за пазаруване като отивате на пазар?

Ползвате ли списък за пазаруване като отивате на пазар?

  • 09.06.17 12:02#1ЕлицаЕлицаНовакРегистрация: 05.06.17Град: СофияОтговори: 2Ползвате ли списък за пазаруване като отивате на пазар?Привет на всички!

    Бих желала да Ви попитам нещо, за което се чудя напоследък.
    Вие ползвате ли списък на нужните продукти за пазаруване, когато отивате на пазар.?
    На мен лично ми се е случвало да отида в супермаркета такъв списък под ръка, пазарувам и
    след това се оказва, че съм забравила да купя някои от продуктите, които  съм искала да купя.
    Вие как постъпвате?
    Случваше ми се доста пъти и затова промених тактиката. Когато ходя в супермаркета , влизам винаги
    с предварително изготвен списък на продуктите, които искам да купя.
    В противен случай купувам прекалено много неща или недостатъчно.
    Ежедневието ни е доста забързано, затова някои ще кажат, че нямат време да съставят списък за пазаруване.
    Други биха казали, че помнят всичко, което възнамеряват да закупят.

    Вие ползвате ли списък за пазаруване, когато ходите на пазар - и какъв – хартиен, дигитален?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.06.17 09:43#2Станислава АрмяноваСтанислава АрмяноваИноваторРегистрация: 09.01.17Град: Велико ТърновоОтговори: 83от: Ползвате ли списък за пазаруване като отивате на пазар?Здравей!
    Когато пазарувам малко неща не си правя списък. Но един път в месеца пазарува с купони (понеже дават на мъжа ми). С тях се опитвам да купя най-необходимите неща за месеца - сол, захар, брашно, ориз и т.н. Тогава си правя списък - хартиен. Листчетата са ми под ръка всеки ден и когато нещо наближава да свърши, минавам и го записвам и така като стане време за пазаруване списъкът ми е готов. Не съм се замисляла за някакво приложение на телефона. Мисля даже, че ще е и по-удобно
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.06.17 11:44#3Marina Ivanova BotevaMarina Ivanova BotevaНовакРегистрация: 17.01.17Град: Нови ханОтговори: 8от: Ползвате ли списък за пазаруване като отивате на пазар?Аз винаги ходя със списък на пазар. Обикновено ми е нателефона в едно приложение, в което си отмятам какво съм взела и какво още не. Ако отда без списък в магазина винаги съм забравила нещо. ВИНАГИ. Имам ужасно много ангажименти, за които мисля по цял ден и цяла вечер и обикновено в магазина или някой ми се обажда или някой ме среща. При това положение, ако съм без списък съм загубена. прибирам се с бутилка вино и сирене и толкова ОтговорОтговор с цитат
  • 03.06.19 07:50#4ГабриелаГабриелаИноваторРегистрация: 13.05.19Град: СофияОтговори: 76от: Ползвате ли списък за пазаруване като отивате на пазар?Винаги използвам списък, иначе все ще забравя нещо и ще се наложи да се връщам още веднъж, а не обичам ОтговорОтговор с цитат
  • 09.11.21 07:35#5Теодора МещероваТеодора МещероваГуруРегистрация: 27.12.17Град: ВарнаОтговори: 76от: Ползвате ли списък за пазаруване като отивате на пазар?В последно време винаги си правя списък, когато отивам да пазарувам. Понякога просто влизам в магазина и на момента решавам какво ще готвя.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.11.21 02:00#6Райна АговаРайна АговаНовакРегистрация: 19.11.21Град: ТърговищеОтговори: 53от: Ползвате ли списък за пазаруване като отивате на пазар?Предпочитам да пазарувам със списък.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest