Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Разнообразно меню - как да го постигнем?

Разнообразно меню - как да го постигнем?

  • 28.07.17 02:49#1ККГотвачРегистрация: 07.01.17Град: -Отговори: 9Разнообразно меню - как да го постигнем?Как разнообразявате ежедневното меню вкъщи? Приготвяте ли нетрадиционни храни често?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.07.17 03:51#2София ХристоваСофия ХристоваНовакРегистрация: 28.06.16Град: ЛомОтговори: 25от: Разнообразно меню - как да го постигнем?Всеки ден се стремя гозбите,които приготвям да са разнообразни,не че някой иска това от мен,просто аз самата така си правя.А и да не омръзва.Ето например онзи ден за закуска - макарони със сирене,за обяд - Пържени тиквички,домашна лютеничка,варена царевица,салатка,за вечеря - Бутчета с ориз.Вчера пък за закуска - Катми,обяд - Запеканка с чушки и домати,вечеря - Зеленчукова супа.А днес за закуска - Бкусна баница,обяд - Свинско със зелен боб и картофи,а за вечеря - Спагети Болонезе. Винаги разнообразно ! ОтговорОтговор с цитат
  • 04.08.17 12:28#3ККГотвачРегистрация: 07.01.17Град: -Отговори: 9от: Разнообразно меню - как да го постигнем?Чудесно, явно наистина се стараете да приготвяте разнообразна храна. Хубаво меню. ОтговорОтговор с цитат
  • 03.06.19 07:49#4ГабриелаГабриелаИноваторРегистрация: 13.05.19Град: СофияОтговори: 76от: Разнообразно меню - как да го постигнем?Аз гледам доста често различни рецепти с неща, които не съм опитвала и се пробвам да си правя вкъщи ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest