Gotvach.bg»Форум»Консервиране на храни»Мариновани сушени домати - как ги приготвяте?

Мариновани сушени домати - как ги приготвяте?

  • 07.10.17 11:32#1Ася ЗаевскаАся ЗаевскаГотвачРегистрация: 17.08.17Град: СофияОтговори: 3Мариновани сушени домати - как ги приготвяте?Здравейте!

    Тази година за 1-в път си изсушихме домати и ги мариновахме в зехтин с подправки. Едните стерилизирахме за 5 мин., другите загряхме на водна баня за кратко и след това ги затворихме (за да се стерилизират),а третите оставихме така.

    Вие как бихте направили,като се има предвид,че зехтина е екстра върджин? Какво мислите за нашия вариант на водна баня (дали зехтина запазва качествата си - буркачетата загряхме за съвсем кратко и успяха да се стерилизират) ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.05.18 03:12#2Потребител#193744Потребител#193744НовакРегистрация: 24.06.17Град: -Отговори: 17от: Мариновани сушени домати - как ги приготвяте?Тази година ще пробвам и аз да си приготвя, дано ми се получат.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.18 12:34#3Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Мариновани сушени домати - как ги приготвяте?Имам огромното желание да опитам.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest