Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Различни награди в сайта Готвач?

Различни награди в сайта Готвач?

  • 10.10.17 02:31#1ЗориЗориГуруРегистрация: 20.01.17Град: -Отговори: 175Различни награди в сайта Готвач?Бихте ли се възползвали от награди в сайта Готвач, които реално биха могли да ви помогнат в овладяването на кулинарното изкуство и най-вече в степента на образованост? Имам предвид награди във формата на готварски книги, курсове по готварство, курсове за готвачи, курсове по кулинарна фотография и т.н.

    Голяма част от регистрираните потребители тук (включвам и себе си) не са професионалисти готвачи и това би им дало възможност да се усъвършенстват в кулинарното изкуство, ако има подобни награди.

    Вие какво мислите по темата?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.10.17 03:40#2ЗориЗориГуруРегистрация: 20.01.17Град: -Отговори: 175от: Различни награди в сайта Готвач?Никой ли няма да изрази мнение по темата? Кажете какво мислите ... ОтговорОтговор с цитат
  • 20.10.17 01:37#3Даяна НиколоваДаяна НиколоваПомощник ГотвачРегистрация: 06.07.17Град: СофияОтговори: 5от: Различни награди в сайта Готвач?Аз бих. Винаги човек има какво още да научи. ОтговорОтговор с цитат
  • 07.11.17 04:27#4PetiaPetiaНовакРегистрация: 23.01.17Град: Велико ТърновоОтговори: 21от: Различни награди в сайта Готвач?И аз бих се възползвала, защото обичам да готвя. Да, има какво да се научи, най-малкото нови идеи съобразени с вкусовете на околните.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.09.18 08:47#5Станислава ВълковаСтанислава ВълковаИноваторРегистрация: 12.04.18Град: ЯмболОтговори: 94от: Различни награди в сайта Готвач?С голямо удоволствие бих се възползвала ,но все пак зависи къде и по кое време биха се провеждали. Аз вече имам изкаран готварски курс, и бих се радвала да се усъвършенствам и за напред в кулинарията.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.09.18 10:16#6МариянаМариянаМастър ШефРегистрация: 26.03.16Град: -Отговори: 236от: Различни награди в сайта Готвач?Курсове по готвартство-не, по скоро биха ми харесали-готварски книги.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.10.18 10:21#7ЗориЗориГуруРегистрация: 20.01.17Град: -Отговори: 175от: Различни награди в сайта Готвач?Върти ми се една идея от известно време, всъщност от момента в който получих ранга Мастър шеф. Ще я споделя тук, пък администраторите ще решат дали има хляб в нея...

    Когато се прибрах вкъщи и се похвалих, че съм вече Мастър Шеф, синът ми ме попита "Мамо ами къде ти е престилката?"

    Та да изплюя камъчето:

    Предлагам когато кулинарите получат по-висок ранг в Готвач.бг (Иноватор - > Мастър Шеф - >Гуру - > Автор) да получават и по една стилна престилка с емблемата на кулинарния сайт Готвач.бг и съответния ранг.

    Вие какво мислите за идеята?! Бихте ли се зарадвали на такава престилка?

    P.S. Ето го и отговора на Администратора, цитирам:

    Admin: Одобряваме идеята, ще направим такива престилки и ще ви пратим. Вие сте нашата реклама!

    https://gotvach.bg/u-183988
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.01.19 12:16#8ГеновеваГеновеваГотвачРегистрация: 20.12.18Град: РусеОтговори: 12от: Различни награди в сайта Готвач?Аз бих се възползвала и от курсовете и от книгите. Човек винаги има какво да научи особено в кухнята!ОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.21 10:49#9ЗориЗориГуруРегистрация: 20.01.17Град: -Отговори: 175от: Различни награди в сайта Готвач?Аз да подсетя - ще има ли развитие по въпроса с престилките? ОтговорОтговор с цитат
  • 13.01.21 08:30#10ГеновеваГеновеваГотвачРегистрация: 20.12.18Град: РусеОтговори: 12от: Различни награди в сайта Готвач?Да, бих!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest