Gotvach.bg»Форум»Продукти и Подправки»Моля, дайте идея с какво да заменя сладкарската боя?

Моля, дайте идея с какво да заменя сладкарската боя?

  • 28.11.17 02:53#1ЗориЗориГуруРегистрация: 20.01.17Град: -Отговори: 175Моля, дайте идея с какво да заменя сладкарската боя?Здравейте, трябва ми сладкарска боя, но тук в Панагюрище няма никъде в магазините. Продавачите ми предлагат боя за яйца, а тя не ми върши работа.

    Моля, дайте идеи с какво да я заменя?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.12.17 07:21#2Mili AtanassowaMili AtanassowaНовакРегистрация: 18.12.17Град: ВарнаОтговори: 1от: Моля, дайте идея с какво да заменя сладкарската боя?Здравей, сладкарска боя можеж да замениш с боя за яйца, НО само, ако ще оцветяваш нещо малко, като сметанова глазура или крем. Тази боя не е предназначена за това, но аз лично съм правила и няма странични ефекти. Използвай малко от боята. ОтговорОтговор с цитат
  • 20.12.17 02:06#3Станислава АрмяноваСтанислава АрмяноваИноваторРегистрация: 09.01.17Град: Велико ТърновоОтговори: 83от: Моля, дайте идея с какво да заменя сладкарската боя?Степчета, така съм оцветявала сладкиОтговорОтговор с цитат
  • 20.12.17 02:31#4ЗориЗориГуруРегистрация: 20.01.17Град: -Отговори: 175от: Моля, дайте идея с какво да заменя сладкарската боя?Да, ще пробвам ако не намеря сладкарска боя.
    Между другото и една магазинерка ми препоръча степчетата за оцветител.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest