Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Как ще се почувствате, ако някой ви открадне рецептите?

Как ще се почувствате, ако някой ви открадне рецептите?

  • 15.02.18 11:05#1Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008Как ще се почувствате, ако някой ви открадне рецептите?Как ще се почувствате ако откраднат ваша рецепта със снимка? Всичко в нета рано или късно се вижда, не зная как има хора, които за слава или друг вид облага си позволяват да копират снимки с рецепти.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.18 08:45#2Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 231от: Как ще се почувствате, ако някой ви открадне рецептите?Виждала съм си и рецептите, и снимките в нета!... Макар, че ако трябва да бъда честна, снимките ми не са с високо качество.... Първоначалната ми реакция не е за описване - ядосвам се най-общо казано. Като размисля обаче, се утешавам, че щом ми копират рецептите и снимките, значи съм провокирала интерес! Някой иска да е като мен! Нека! Аз продължавам напред! Ръцете и идеите ми никой неможе да ми вземе! Който краде мои рецепти, ако знае как ме усмихва само!?!...... ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.18 09:47#3Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Как ще се почувствате, ако някой ви открадне рецептите?И аз се чувствам по същия начин ядосвам се но нищо не мога да направя. Затова поне питките си надписвам, те са моето хоби и съм горда с това че в нета хората ми пишат много мили думи за тях и за мен. Радвам се когато хората харесват произведенията ми и не искам да виждам, че някои си откраднал снимка с моя рецепта. ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.18 09:53#4Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 231от: Как ще се почувствате, ако някой ви открадне рецептите?Ваня, никой няма да направи същата питка като теб! Не разбираш ли?! Ти си пред тях, а те след теб пълзят! Живи и здрави, с бързината на плужак, как могат да те стигнат, а???
    Иначе се възхищавам на творбите ти от тесто!!! Адмирации!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.18 10:22#5Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Как ще се почувствате, ако някой ви открадне рецептите?Величка, много ти благодаря! Аз сама се уча и има още много, много да постигам от към тестените изделия. Стремя се да правя все нови и интересни модели и на вкус и на визия. Помагам на тези които са ме питали за съвет и се радвам да науча много хора, иначе не бих споделяла рецептите си тук. ОтговорОтговор с цитат
  • 23.02.18 10:37#6Цветанка ЦветановаЦветанка ЦветановаГотвачРегистрация: 03.05.16Град: ЦеновоОтговори: 23от: Как ще се почувствате, ако някой ви открадне рецептите?Не е красиво и честно да си присвояват чужда рецепта,но като видиш че някой се е постарал да направи твоята е прекрасно.Това значи че се е стимулирал някой за нещо ново.Относно присвояването,аз лично никога не съм си го позволявала.Не ми е в графата ОтговорОтговор с цитат
  • 05.06.18 10:53#7Йозлям КадироваЙозлям КадироваГотвачРегистрация: 28.08.17Град: ВарнаОтговори: 28от: Как ще се почувствате, ако някой ви открадне рецептите?[b] Всички сме тръгнали от някъде, като сме присвоили по някой трик от някого или някъде - баби или книги. Така сме и успявали вече да създадем нещо, придавайки му нашата индивидуалност. Да, не подкрепям копирането дори на снимките, защото това говори единствено,че е просто копирайте, без дори да е изпробвано. Но не трябва да се ядосвате, тъй като някой друг се учи на това, което вие вече знаете.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.06.19 07:38#8ГабриелаГабриелаИноваторРегистрация: 13.05.19Град: СофияОтговори: 76от: Как ще се почувствате, ако някой ви открадне рецептите?Аз съм на мнението, че всички сме тръгнали от някъде и в това да споделяш рецепците си няма нищо лошо. Имало е рецепти, които съм гледала в интеренет и правя всичко дословно стъпка по стъпка, но не стават така както на снимката или достатъчно вкусни. На човек трябва й да му се отдава.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest