Gotvach.bg»Форум»Здравословно Хранене»Дайте идеи за детска храна

Дайте идеи за детска храна

  • 16.02.18 09:43#1Потребител#207109Потребител#207109НовакРегистрация: 16.02.18Град: МонтанаОтговори: -Дайте идеи за детска хранаЗдравейте приятели. Всички знаем, че храната за дечицата ни трябва са е най-вече здравословна, но за мен в важно и да е разнообразна.

    Кажете вие какви храни предлагате на децата си между 1 и 2 годинки.

    Много ви благодаря предварително и съм сигурна, че ще намеря в отговорите ви това, което търся.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.03.18 02:57#2Станислава АрмяноваСтанислава АрмяноваИноваторРегистрация: 09.01.17Град: Велико ТърновоОтговори: 83от: Дайте идеи за детска хранаЗдраей! Нашето момче е вече на 1г и 8м. Не му приготвям отделно вече половин година. Хапва си от нашата храна.
    Предимно сутрин предлагам: Сирена попара, чаена попара; запечена филийка с малко и сирене; запечена филийка с кашкавал;
    Предлагах и филийка с кайма, но не я харесва. Сварени макарони или кус-кус с прясно мляко. Харесват му филийки с пастет и сирене за мазане - тип филаделфия.
    За обяд си хапва от това, което съм приготвила и за нас.
    За 16ч. му предлагам бисквити с кисело мляко, палачинки, солени мъфини, мляко с грис, плодове.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.07.18 12:35#3justsavagejustsavageНовакРегистрация: 27.06.18Град: МонтанаОтговори: 192от: Дайте идеи за детска хранаХлебче от ябълки и спанак, хапки от киноа, супичка от патат и спанакОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest